Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. (/Temat-Szukam-Koreanskich-stron-podobnych-do-allegro-148637)



Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - Artinesse - 29-06-2017 09:31

Czy zna ktoś Koreańskie strony podobne do allegro/alibaby itp.? Obecnie oferty biorę z ebaya, jednak zastanawiam się czy są strony z ofertami sprzedaży z rynku South Korea?

Za wszelką pomoc nagrodzę +.


RE: Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - dazy19 - 29-06-2017 10:58

Nie wiem w jakich dziedzinach rozwijasz projekt ale przede wszystkim popularnymi aukcjami sa domy , mieszkania i samochody w korei a jednym z najpopularniejszych serwisow aukcyjnych jest http://www.ch24.kr . Jesli chcesz więcej szukaj pod haslem : 경매 w google Smile


RE: Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - Artinesse - 29-06-2017 14:30

Zabawki dla dzieci. Intetesuje mnie rynek Koreański, ponieważ z tego co mi wiadomo jest bez cła. Kilka lat temu Korea podpisała z Unią Europejska umowe o handlu. Szukam stron bezpośrednio z Koreańskimi sprzedawcami. Obecnie bazuje na Polskim ebayu i ofertami z Korei.


RE: Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - dazy19 - 01-07-2017 10:35

To o ten rynek bedzie trudno bo wiele stron jest poblokowane dla europy przez rezim.


RE: Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - nykkusek - 01-07-2017 11:48

(01-07-2017 10:35)dazy19 napisał(a):  To o ten rynek bedzie trudno bo wiele stron jest poblokowane dla europy przez rezim.
smiechlem hardo


RE: Szukam Koreańskich stron podobnych do allegro. - Artinesse - 18-07-2017 12:12

Mam na myśli Koreę Południową, a nie północną która jest pod rządami reżimu.
Z tego co widzę najlepsze oferty są na ebayu. Trzeba tylko ustawić jako filtr oferty z całego świata. Wtedy i Korea się wyświetla.