Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! (/Temat-RTBnow-com-Alternatywa-dla-AdSense-148611)



RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - domod - 28-06-2017 01:54

Pierwszy raz natknąłem się na taką sieć reklamową, która oferuje reklamy prosto z Google Adsense! To może okazać się bardzo ciekawe dla osób, które z jakichś powodów nie zostały przyjęte do Adsense.

Cytat:DLA WYDAWCÓW

- Kampanie RTB (poprzez używany ad-serwer jesteśmy podłączeni do wszystkich sieci DSP)
- Kampanie Google AdExchange
- Kampanie bezpośrednie - najwyżej płatne reklamy*
- Bannery z reklamami video
- Interstitiale i Interstitiale Video
- Skyscrapery i wiele innych
- Zawsze wyświetlana jest najbardziej opłacalna reklama

Można współpracować z nami bez umowy jak i z umową, lecz po podpisaniu umowy zarobki wydawcy rosną o 40% !

Rejestracja (ref): RTBnow.com
Rejestracja (czysty): https://rtbnow.com


RE: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - RTBnow.com - 30-06-2017 12:59

(28-06-2017 01:54)domod napisał(a):  Pierwszy raz natknąłem się na taką sieć reklamową, która oferuje reklamy prosto z Google Adsense! To może okazać się bardzo ciekawe dla osób, które z jakichś powodów nie zostały przyjęte do Adsense.

Witam,
Tak jak Pan wspomniał oczywiście współpracujemy między innymi z DoubleClick for publishers, który w zaślepce umieszcza również reklamy Adsense, jednakże witryna, musi spełniać kryteria polityki Google.


RE: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - precell - 30-06-2017 13:25

(30-06-2017 12:59)RTBnow.com napisał(a):  
(28-06-2017 01:54)domod napisał(a):  Pierwszy raz natknąłem się na taką sieć reklamową, która oferuje reklamy prosto z Google Adsense! To może okazać się bardzo ciekawe dla osób, które z jakichś powodów nie zostały przyjęte do Adsense.

Witam,
Tak jak Pan wspomniał oczywiście współpracujemy między innymi z DoubleClick for publishers, który w zaślepce umieszcza również reklamy Adsense, jednakże witryna, musi spełniać kryteria polityki Google.


Macie reklamy +18 z geotargetowaniem? :-)


RE: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - churel - 04-08-2017 20:42

Testował ktoś ? Ile czeka się na wypłatę? Jakie minimum ? Można wypłacać w BTC ?
Mam 100 stron zapleczowych z ruchem Adsense nie dodaje przez "paranoje" w kwestii wykrywania zaplecza, a zawszę strona może zarobić te 10-20 zł na rok Tongue


RE: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - RTBnow.com - 29-08-2017 14:46

Wypłaty są realizowane w ciągu 30 dni dla kont standardowych, a w przypadku kont Premium (podpisana umowa z nami) w ciągu 14 dni.
Jednak zazwyczaj wypłacamy środki w ciągu kilku dni.

Minimum to 100zł lub też 25€ - zależnie od wyboru waluty.
Na ten moment oferujemy jedynie wypłatę poprzez przelew.

Jak najbardziej zapraszamy każdego do zastosowania naszych rozwiązań na swoich stronach Wink


RE: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - sc120897 - 16-12-2017 10:43

Wcześniej miałem stawkę około 1$ za tysiąc wyświetleń teraz to 0.1$ śmieszne pieniądze.


RE: RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - mysc - 16-12-2017 14:32

@[RTBnow.com], skąd macie moje adresy e-mail?


RTBnow.com Alternatywa dla AdSense! - Hybrid1990 - 14-06-2021 14:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.