Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! (/Temat-PORADNIK-KILKA-NISZ-Zacznij-zarabiac-na-instagramie-148593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - mateusz1167 - 02-07-2017 17:38

Jestem zainteresowany Smile PW


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Cycus - 02-07-2017 20:23

jestem zainteresowany Huh


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Krashai - 02-07-2017 20:31

Wiadomości wysłane!

PAMIĘTAJCIE CZAS DO JUTRA 18 I JUŻ NIE SPRZEDAJĘ PORADNIKA!


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - rekki - 02-07-2017 23:06

Ja również zakupiłem powyższy poradnik i w skrócie napiszę swoją opinię na jego temat.
Po pierwsze duży plus dla autora za zaufanie - link do poradnika otrzymałem jeszcze przed zaksiegowaniem pieniędzy na jego koncie.
Co do samego poradnika, instagram jest mi obcy, nie miałem tam nigdy ani jednego konta, jednak metody z poradnika wydają się być bardzo proste, na tyle że poradzi sobie z tym praktycznie każdy. Nie są one jakoś bardzo odkrywcze, tego typu metody widziałem wiele razy w innych miejscach internetu, w tym tego forum. Czy będą z tego pieniądze? Trudno mi powiedzieć, tak jak wspomniałem nie znam instagrama i nie wiem czego się można po nim spodziewać, jednak jakiś czas temu zarabialem w podobny sposób w innym serwisie i dawało radę, więc tu może być podobnie.


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - maniek250 - 03-07-2017 02:27

Tak samo jak @up dostałem poradnik przed zaksięgowaniem hajsu za co dziękuję Wink
Generalnie również wcześniej nie miałem nic wspólnego z instagramem więc dziękuję za wprowadzenie w temat, nie wiem jak z niszami podanymi w owym poradniku ale mam już kilka pomysłów na inne nisze (możliwości jest tyle że głowa mała Big Grin) Wydaje mi się że całość śmiało można walić np. pod usa i powinny być z tego pieniądze. Jak za 15 zł śmiało brać Big Grin (jeśli w tej pseudo recenzji jest coś nie tak to sorry ale %% odbierają troche umysłu)


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Krashai - 03-07-2017 11:41

Dziękuje za recenzję!
Zostało 5h do zamknięcia tematu więc jak chcecie jeszcze poradnik to pisać!


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Tcep - 03-07-2017 13:35

Poradnik spoko. Wart swojej ceny! Smile Dla początkującego będzie to dobry start, z racji tego, że znajduje się tam kilka nisz, które mogą pozwolić na fajny zarobek. Wszystko jest ładnie wytłumaczone. Osobiście sam wpadłem jakiś czas temu na 2 nisze z poradnika, ale teraz poradnik przekonał mnie jeszcze bardziej, że warto z nich korzystać. Cena za poradnik jest, aż śmieszna... Dlatego polecam. Smile


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - TMH - 03-07-2017 13:43

Poradnik jest krótki, zwięzły i pomocny Smile Można wykorzystać sposób jako dodatkowe źródło zarobku i szybko ogarnąć instagrama zwłaszcza dla osób które mało z tego korzystały.

Są przykłady, "wskazówki" na kolejne nisze, więc myślę, że warto było wydać 15 zł. Jeśli nawet nie zwróci się na gotowych niszach, to wskazówki pomogą na własnej ścieżce zarobku Smile


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Suuruwa - 03-07-2017 13:46

Kupiłem poradnik i bardzo polecam wszystkim, szczególnie początkującym. Można zarobić i nauczyć się pozyskiwać ruch Smile


RE: [PORADNIK + KILKA NISZ] Zacznij zarabiać na instagramie! - Umct - 03-07-2017 17:08

Pieniądze przelane na pp, temat za chwile zostanie zamknięty, mam nadzieje, że otrzymam zakupiony poradnik. Wiem, że Cie obecnie nie ma online tak więc czekam na odp. Wink