Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy (/Temat-BAEC-fake-Antivirus-i-inne-Moj-dziennik-pracy-148548)

Strony: 1 2 3 4


BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 25-06-2017 18:33

Witam.

Kurcze, nie mam pojęcia od czego zacząć, także... Mam 17 lat, teraz będę chodził do 2 klasy technikum na profilu "technik informatyk", zarabianiem w internecie interesuję się od pół roku, zacząłem więc powoli coś działać. Zacząłem od któtkiej zabawy w PPI, w skrócie spamowałem filmikami z fake'owymi hackami na youtube i po miesiącu wpadło mi zaledwie 0,47 $ Sad Potem zająłem się uploadem filmów na vshare.io, zajmowało to niesamowicie dużo czasu z takiego powodu, że mam kiepski internet, jestem blisko wypłaty(mam już ponad 0,04 BTC), lecz niestety dopiero niedawno wyczytałem że wiele osób swoich pieniędzy nie otrzymuje i uznaje to za SCAM Sad Aczkolwiek zobaczę jak będzie u mnie. Z tego powodu nie będę opisywał jakie są postępy na tej stronie, jeśli dostanę z niej pieniądze po prostu dam znać. Zarabiam od jakiegoś czasu na TwitchFollows, mam tam naklikane ponad 5 $.
Wpadłem jednak na (mam nadzieję) genialny pomysł. Postanowiłem, że zacznę prace nad "programem antywirusowym" który nazwałem:


[Obrazek: antywir.png]

Jak to wszystko ma działać: Planuję wycisnąć z tego wszystko co się da, za pomocą reflinków, reklam, PPI i pewnie czegoś jeszcze. Użytkownik wchodzi na zasyfioną reklamami stronę "programu", po czym ściąga pliczek z Cinstallera. Całość zamierzam reklamować za pomocą for internetowych oraz social media.

Stan na 25.06
- Pracuję na wix.com nad oficjalną stroną BAEC Antivirus.
- 5 $ na TwichFollows
- 0,47 $ na Cinstaller

No i to tyle na chwilę obecną, w najbliższych dniach będę się chwalił postępami, piszcie co o tym wszystkich myślicie Big Grin


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - notentego - 25-06-2017 18:42

Powodzonka, a tak swoją drogą zgaduję że z grafiką niewiele masz wspólnego Tongue


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 25-06-2017 18:45

Dzięki Big Grin Akurat w grafiki się często bawię. Teraz majstruję nad pseudo screenshotami programu, niestety do łatwych zadań to nie należy.


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - notentego - 25-06-2017 18:47

Polecam poprawić logo, bo ciut ubogie chyba że taki miał być zamysł ale pomysł całkiem spoko trzymam kciuki będę śledził


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Doctrine - 25-06-2017 19:37

Ciekawe jak to się rozwinie. Będę obserwował Wink


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Zawik - 25-06-2017 21:40

Pomysł bardzo dobry, sam jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie.

Lepiej od razu wykup domenę. Pomyśl sobie jak to będzie wyglądało, gdy antywirus będzie na domenie wix.com
Cytat:BAEC-Antivirus.wix.com
Jerk
Jak będziesz miał już stronę to zrób jakąś reklamę odnośnie antywirusa po angielsku, coś a la Tele Zakupy Mango Jerk2, jak zrobisz dobrą to od razu go pobiorą (nie żartuje) Wink


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - rachman - 25-06-2017 22:30

Powodzenia. Domenę to faktycznie lepiej weź kup albo coś bo wix trochę nie bardzo Wink Już sam fakt nieznanego antywira mnie dziwi że ktoś może pobierać jak tyle darmowych znanych i sprawdzonych, a jeszcze z tej domeny... ciekawe jak to pójdzie. Zamieść czasami wyniki czy jest zainteresowanie i ściągają Smile


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - dazy19 - 25-06-2017 22:53

Na az.pl za darmo sa domeny pl tylko odnowienie drogie alena roczny projekt a sam raz Big Grin bo mysle ze potem nisza sie wypali


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - eedmax - 25-06-2017 22:58

Również radzę poprawić logo, bo wygląda na prawdę ubogo (z serii paint). Co do całej reszty to oby wypaliło, powodzenia Big Grin !


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - notentego - 26-06-2017 13:12

Na nazwa.pl też możesz darmową domenę na rok ogarnąć Wink