Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nowa stronka csgo64.com wypełniaj ankiety otwieraj za nie skrzynki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: nowa stronka csgo64.com wypełniaj ankiety otwieraj za nie skrzynki (/Temat-nowa-stronka-csgo64-com-wypelniaj-ankiety-otwieraj-za-nie-skrzynki-148527)

Strony: 1 2 3 4


RE: nowa stronka csgo64.com wypełniaj ankiety otwieraj za nie skrzynki - MrKorecki - 23-10-2017 14:48

mi się właśnie nudzi i wypełniłem już bardzo dużo ankiet przez ten czas Smile i kilka fajnych skinów wpadło już


RE: nowa stronka csgo64.com wypełniaj ankiety otwieraj za nie skrzynki - spadra - 01-11-2017 18:55

praktycznie zalicza max jedna ankietę, potem już automatycznie system w połowie ankiety udaje ze źle odpowiedzieliśmy. Zaczyna nowa ankietę, wypełniasz kolejna do polowy i znów przerywa aż w końcu brak ankiet dla ciebie. A punktów za to nie ma. wiec lipa ta strona.


RE: nowa stronka csgo64.com wypełniaj ankiety otwieraj za nie skrzynki - MrKorecki - 18-11-2017 14:18

Ja nie mam problemów z zaliczaniem ankiet może kilka razy się zdarzyło że w trakcie coś zle zaznaczyłem i mnie wywaliło z ankiety