Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc (/Temat-Mx-world-pierwsze-inwestycje-Droga-do-1tys-msc-148524)

Strony: 1 2


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Jachuchu - 24-06-2017 22:50

(24-06-2017 22:21)Mariuszeek napisał(a):  No teraz fjuczer net, a jeszcze tydzień temu THEADSTEAM Big Grin

A rok temu TM :>


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Mariuszeek - 24-06-2017 22:52

Szkoda gadać jak dla mnie ;P ale żeby nie było offtopu, autorze poczytaj forum znajdziesz tutaj duże lepsze formy zarobku.


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - mateo123 - 24-06-2017 22:58

(24-06-2017 22:52)Mariuszeek napisał(a):  Szkoda gadać jak dla mnie ;P ale żeby nie było offtopu, autorze poczytaj forum znajdziesz tutaj duże lepsze formy zarobku.

OK dzięki Smile.. zakupiłem jeszcze strefe wtajemniczonych Smile Idea


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - adik7276 - 24-06-2017 23:56

A ja zalecam wycofać ten wkład jak najszybciej. Program działa, ale nie zmienia to faktu że z taką inwestycją nic nie zarobisz tym bardziej że w MX'ie są śmiesznie niskie naliczenia. Śmieszne pieniądze ze śmiesznej inwestycji. Jeżeli jakaś osoba zaproponowała Ci żebyś wszedł za 100 dolców to już więcej z tą osobą nie rozmawiaj na temat zarabiania w internecie bo tylko narobi Ci kłopotów i utopisz kasę. Piszę to jako były użytkownik MX'a i wielu innych programów tego typu. Zainteresuj się lepiej czymś innym i nie inwestuj śmiesznych pieniędzy inwestując tym samym w czyjąś wypłatę.
Jestem zdania "Albo grubo, albo wcale" chyba że kogoś interesują zyski groszowe przy ogromnym ryzyku utraty pieniędzy.
Jak sam stwierdziłeś masz naliczenia 0.5% i teraz policz ile zarobisz ze swojej inwestycji i ile czasu będzie to trwało.


Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Hybrid1990 - 25-06-2017 13:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.