Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc (/Temat-Mx-world-pierwsze-inwestycje-Droga-do-1tys-msc-148524)

Strony: 1 2


Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - mateo123 - 24-06-2017 21:38

Siema, mam na imię Mateusz. Mam 19 lat i kilka msc temu skończyłem szkołę. Rozmyślając co dalej robić w życiu... zacząłem pracować... Poznałem tam osobę która interesuje się zarabianiem w sieci, aktualnie zarabia w Mx.world. I chcąc nie chcąc wkręcił mnie w ten temat, oraz zaproponował wkład z własnej kieszeni o wartości 105$.

Osobiście chciałbym Poznać wasze opinie. czy da się gdziekolwiek zarobić bez wkładu?
oraz czy warto w ten serwis inwestować z takim startem ?


[/font]

[Obrazek: SHU_9_ZZv0g.png]


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Mariuszeek - 24-06-2017 21:48

Uważam, że to nie ten dział to po pierwsze. Po drugie w żadnym z tego typu programów nie zarobisz bez wkładu własnego. O tym programie niech wypowie się ktoś inny Smile Pozdrawiam!


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - nykkusek - 24-06-2017 21:50

Rozmyślając co robić w życiu wpadłeś na to, że chcesz pracować? Ciekawe..

Tak, da się zarobić bez wkładu, ale na pewno nie w piramidach finansowych Smile

Tak czy inaczej, powodzenia Smile Czekamy na reflink


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - twardy - 24-06-2017 21:50

Zostales oszukany przez tego kogos. Dobry poczatek zarabiania w internecie Xpokerface


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - mateo123 - 24-06-2017 21:51

Wiem, że to raczej nie wygląda zbyt estetycznie. ale nie wszystko jeszcze tutaj ogarniam. Dzięki za wypowiedź Pozdrawiam

Jak macie jakieś serwisy to możecie podsyłać mi na Pw. Refy. Tutaj to co jest, włożone to tylko jego pieniądze, więc nic na tym nie straciłem Smile


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - kniew - 24-06-2017 22:00

to mx jeszcze istnieje? Rolleyes Sex


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - mateo123 - 24-06-2017 22:02

jakoś działa z tego co zauważyłem to mam 0.5% naliczania dziennie nie wiem nawet czy to dużo czy mało


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Zawik - 24-06-2017 22:14

A myślałem, że teraz osoby zamiast MX.world wybierają fjuczer net..


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - mateo123 - 24-06-2017 22:20

chyba dzisiaj czeka mnie długa noc... musze nadrobić kilka lektur Smile


RE: Mx. world pierwsze inwestycje. Droga do 1tys/msc - Mariuszeek - 24-06-2017 22:21

No teraz fjuczer net, a jeszcze tydzień temu THEADSTEAM Big Grin