Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? (/Temat-Nie-umiem-wczytac-pliku-w-gateway-plikow-blad-wyskakuje-148514)

Strony: 1 2


Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - helix - 24-06-2017 14:16

Nie umiem wczytać pliku do gateway plików wyskakuje error.Proszę o pomoc[attachment=4216]


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - AnnaKa - 24-06-2017 15:19

Proszę powiedzieć jak duży jest plik?


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - helix - 25-06-2017 13:11

Plik zrobiony w notatniku spakowany winrarem.


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - Czaq - 26-06-2017 18:43

Ustawiałeś tam wielkość pliku?


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - helix - 27-06-2017 13:02

Tak ustawiłem


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - Damian0820 - 27-06-2017 13:45

facepalmfacepalmfacepalm To ją może podaj? Nikt nie pytał ciebie jaki plik wsadziłeś do archiwum, tylko ILE ON WAŻY. Nakieruj myszką na plik i pokaże się rozmiar, zapamiętaj go i przepisz tutaj.


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - helix - 27-06-2017 13:52

A ja wpisałem inny rozmiar.

Wpisuje 87 B i dalej to samo.


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - Damian0820 - 27-06-2017 13:59

Ale czekaj czekaj, chcesz do Video Locker - Player dla stron www ładować plik .txt czy do Landing Page Locker? Lol

Edit: Zakładam że Landing Page Locker. Big Grin Rozmiar pliku tam wpisany nie ma znaczenia, to jest głównie dla fake content, żeby sobie wpisać że ściągasz grę 2GB, a w rzeczywistości pakujesz paru kilobajtowy plik.

Wobec tego zapytam jeszcze raz - ILE waży twój plik ARCHIWUM, który chcesz DODAĆ NA SERWER.


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - helix - 28-06-2017 10:25

Chcę dać ten plik tekstowy spakowany winrarem do Gateway plików.


RE: Nie umiem wczytać pliku w gateway plików,błąd wyskakuje? - Czaq - 28-06-2017 11:25

Napisz może po prostu do supportu i oni Cię nakierują dokładnie.