Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak kupić lub wykopać walutę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Jak kupić lub wykopać walutę? (/Temat-Jak-kupic-lub-wykopac-walute-148502)



Jak kupić lub wykopać walutę? - Bagniak - 23-06-2017 18:55

Ostatnio zainteresowałem się tematem kryptowalut i doszedłem do wniosku że trzeba trochę w nie zainwestować. Znalazłem parę interesujących mnie walut, np. NLC2. Czy mógłbym ją jakoś kopać oraz kupić i z czym to się wiąże? Niestety kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mi wytłumaczył krok po kroku jak debilowi, co trzeba zrobić i w jakim portfelu najlepiej to przechowywać.


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - bitfx - 24-06-2017 15:03

A ile masz kart graficznych i jakie?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - Bagniak - 24-06-2017 22:33

Nawet nie wiem, ale nic specjalnego. Napewno jest jedna, niespecjalna, przeciętna - może nieco poniżej przeciętnej.


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - Sebix1929 - 24-06-2017 23:34

To raczej nic większego nie wykopiesz na takim sprzęcie Wink


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - Roluś - 25-06-2017 13:56

Jak słabą kartę masz to szkoda nawet kopać bo nie wiem czy za prąd Ci się zwróci... Więc zostają 2 wyjścia:
-Kupujesz sprzęt do kopania krypto ale taki sprzęt to wydatek rzędu 8,5 tysiąca...
-Kupujesz krypto na giełdzie i czekasz na jej wzrost albo "trejdujesz" kupując na dołkach a sprzedając na górkach ale jak nie miałeś doświadczenia jeszcze z giełdą to polecam pierwszą opcje Wink Tylko jak jakąś krypto masz już na oku to dobrze projekt ogarnij i popytaj bardziej doświadczonych co o tej krypto i jej projekcie myślą...

Krypto możesz trzymać na giełdzie ale tego nie polecam więc musiałbyś wybrać najbardziej odpowiadający Ci portfel i tam ją trzymać i czekać oczywiście na wzrost Wink


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - bitfx - 25-06-2017 17:44

Tak jak pisze @Roluś - daj sobie spokój z kopaniem, kopać będziesz jedną monetę i nie wiadomo jak będzie z ceną. Dlatego lepiej stwórz sobie portfolio z kilkunastu walut/tokenów. W ten sposób zmniejszasz ryzyko straty, a otwierasz się na w miarę stabilny wzrost. Przyjrzyj się jak to robią na iconomi.net


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - KitekW - 26-06-2017 20:05

Masz jeszcze możliwość kopania w chmurze tzw. " cloud mining " .

Wygoda , bo nie musisz sam ogarniać sprzęt tylko firma ma pola miningowe ( serwerownie ) , wykupujesz od nich moc obliczeniową i podłączasz portfel no i jazda.


Jak kupić lub wykopać walutę? - tomek019 - 06-07-2017 10:44

Możesz alternatywnie odpalić czasami coś co jest taniutkie i kopać na CPU Np przez Minergate . A wszelkie informacje gdzie i jak kupować znajdziesz na moim kanale Yiutube :
https://www.youtube.com/user/tomek019


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - plpl - 10-08-2017 16:56

Bardziej znane kryptowaluty można także wyklikać Smile.


RE: Jak kupić lub wykopać walutę? - panarbuz - 29-11-2017 20:29

Możesz spróbować swoich sił i zakupić na bitbay, prosty interfejs, możliwość handlu oraz portfele dla kilku najpopularniejszych kryptowalut Smile