Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]wysylanie koszulki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]wysylanie koszulki (/Temat-Rozwiazane-wysylanie-koszulki-1485)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]wysylanie koszulki - BlaCk - 06-02-2010 09:44

siemano. dostalem e-maila i nie wiem zbytnio co mam zrobic:

Lockerz Szanowni Państwo,

Gratulujemy coraz Z-Lister. Jesteś teraz członkiem bardzo
zamknięta grupa hip cool, w-wie trendów, który odkrył Lockerz bardzo
wcześnie. Teraz będziemy mogli podziwiać wiele korzyści, w tym wolne Lockerz
t-shirt.

Zanim zaczniemy dostarczasz Z-lista T-shirt, należy zweryfikować i zaktualizować
Ustawienia konta, 7:00 am EST, poniedziałek, 8 lutego 2010. Jeśli adres nie jest
sprawdzone, są szanse, że nie będziemy mogli wysyłać bezpłatne Lockerz
t-shirt. Można zlokalizować ustawienia w prawym górnym rogu strony Lockerz mocy
"Moje konto".

Upewnij się, że twój adres jest w standardowym angielskim napisami, i
że wszystkie pola adresu są wypełnione swój pełny adres do korespondencji. Jeśli
Twój adres pocztowy jest prawidłowy otrzymają Państwo potwierdzenie wysyłki w ciągu
3-5 dni roboczych.

Thanks for being a member Lockerz i osiągnięcia Z status listę. Zatrzymać
PTZ zarabiają tak, że będziesz gotów odkupić miejsce w naszym miejscu PTZ następne
wykupu.

tam gdzie pogrubilem nie wiem ocb


RE: wysylanie koszulki - Omnikron31 - 06-02-2010 09:59

Możesz dać po angielsku? Bo nijak nie można tego zrozumieć.


RE: wysylanie koszulki - aha123 - 06-02-2010 10:08

Dear Lockerz Member,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who discovered Lockerz very early. Now you will enjoy lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

Before we can ship your Z-List t-shirt, you must verify and update your account settings by 7:00 a.m. EST, Monday, Feb. 8, 2010. If your address is not verified, chances are we will not be able to send out your free Lockerz t-shirt. You can locate your settings in the top right of your Lockerz page under 'My Account'.

Please make sure that your address is in standard English lettering, and that all of the address fields are filled with your full mailing address. If your mailing address is valid you will receive a shipping confirmation within 3-5 business days.

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Keep earning PTZ so that you'll be ready to redeem a prize during our next PTZ Place redemption.

Sincerely,

The Lockerz Crew

Też taki dostałem, ale zauważyłęm że w Account nie miałem wpisanego Zip code, lecz wcześniej go wpisywałem... nie wiem ocb


RE: wysylanie koszulki - Omnikron31 - 06-02-2010 10:10

Chodzi o to, że musisz poprawić i zaktualizować dane na koncie do 8 lutego godziny 7:00 czasu EST. Coś masz źle w danych osobowych.


RE: wysylanie koszulki - magik1907 - 06-02-2010 10:15

Ja też dostałem dzisiaj takiego maila, to dziwne bo z-listerem jestem już z... 4 miesiące spokojnie, no ale lepiej późno niż wcale ... Związku z tym mam dwa pytania, był kiedyś taki temat z prawidlowym uzupełnianiem danych na Lockerz ale nie moge znaleźć ... Czy zip code mam wpisać z tym myślnikiem (47-400) czy bez (47400) ?? A i ile będę czekał na koszulke ???


RE: wysylanie koszulki - Omnikron31 - 06-02-2010 10:25

Z tego co mi wiadomo to kod pocztowy powinien być bez myślnika. Ale mogę się mylić.


RE: wysylanie koszulki - Alcor - 06-02-2010 10:26

Omnikron, tak bez myślnika.


RE: wysylanie koszulki - magik1907 - 06-02-2010 10:29

aha... a ile tak na oko sie czeka na koszulke ?


RE: wysylanie koszulki - A62 - 06-02-2010 10:49

(06-02-2010 10:29)magik1907 napisał(a):  aha... a ile tak na oko sie czeka na koszulke ?
To zalezy jak Ci sie uda.
Jedni od pol roku jeszcze nie dostali a inni po dwoch tygodniach czy tam miesiacu maja


RE: wysylanie koszulki - Borek - 06-02-2010 11:20

ja dalej nic nie dostałem an e-maila ;/ niewiem co się dzieje wszystkie dane są poprawnie uzupełnione ;/