Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie oferty są wypłacalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jakie oferty są wypłacalne? (/Temat-Jakie-oferty-sa-wyplacalne-148494)



Jakie oferty są wypłacalne? - kraftx - 23-06-2017 14:09

Witam, muszę dobić niewielką kwotę do wypłaty, więc pozaznaczałem jakieś oferty z cienkimi stawkami, podesłałem linka koledze. Większość ofert ofc nie działała, jedna była okey, wysłał SMS'a, włączył subskrypcję, a plik mimo to nie został odblokowany - albo jakaś błędna oferta albo trzeba może dłużej poczekać.
Jak to jest? Czy pliki zablokowane surveyem w ogóle da się pobrać? Jeśli nie, to jak zarabiacie i w jakim celu wrzucać pliki na serwer?

W PPA jestem absolutnie świeżakiem i nie zamierzam w tym siedzieć nawet, tylko tak jak mówię - mam małą kwotę do zarobienia i chcę to legalnie dobić. Kumpel spróbował też innej oferty, SMS przyszedł, subskrypcja włączona, a pliku nie pobrał, ja nie zarobiłem. Nie korzysta z VPN'ow ani nic takiego.

Specjalnie go poprosiłem, żeby starter kupił do tego celu, a potem wywalił simkę.. no ale cóż, nawet tak się nie da, w normalny sposób pliku odblokować.