Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co chodzi z SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: O co chodzi z SMS? (/Temat-O-co-chodzi-z-SMS-148480)



O co chodzi z SMS? - nykkusek - 22-06-2017 20:36

Cześć, zarabiam w necie (w 99% na SMS) już od prawie 3 lat i nigdy nie miałem takiej sytuacji, że nie potrafię zdobyć chociaż jednego leada w ciągu dnia.

Przed całą aferą z SMS w łatwy sposób nawet zwykłym spamem udawało mi się zarobić 100+zł.. a teraz? Siedzę już ponad miesiąc i nic - setki, tysiące UV przewijają się przez moje linki na serwisach i nic.

Te same metody które działały jeszcze chociażby w marcu, teraz wydają się nieskuteczne.. Może inaczej - UV ciągle są, ludzie są zainteresowani, ale nie przekłada się to na wysyłanie SMS/wpisywanie nr Smile

I tutaj moje pytanie i zachęta do dyskusji.. Czy to na prawdę chodzi o to, że ludzie są o WIELE bardziej świadomi po całych aferach związanych z Pudzianem i innym gównem, czy po prostu zmieniło się coś w procedurze zapisu do usługi/wysyłania SMS prem. o czym nie wiem..

Zachęcam do dyskusji, ewentualnych rad - tutaj czy na PW.

Pozdrawiam, nykkusek Smile


RE: O co chodzi z SMS? - Rak - 22-06-2017 20:42

Operatorzy stawiają nowe wymagania, teraz trzeba umieszczać cenę w widocznym miejscu na LP. Na eforsie to już się pojawiło Big Grin U mnie wszystko okej, dalej wpada jak wpadało, a nawet lepiej Smile

Ostatnio głośno z tymi subami, ludzie stają się coraz bardziej świadomi https://www.google.pl/search?q=oszustwa+sms&tbm=nws

We wszystkich serwisach tak masz? Testowałeś inne nisze i metody promowania? Sprawdzałeś konkurencję? Tongue


O co chodzi z SMS? - mahuzz - 22-06-2017 20:46

U mnie bez większych zmian.. ale prawda jest taka ze jeśli zarabiasz na FB to ludziom SMS mogą kojarzyć się właśnie z Fake konkursami. Sytuacja ulegnie poprawie myśle za kilka tygodni, sprawa ucichnie. Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: O co chodzi z SMS? - nykkusek - 22-06-2017 21:07

(22-06-2017 20:42)Rak napisał(a):  Operatorzy stawiają nowe wymagania, teraz trzeba umieszczać cenę w widocznym miejscu na LP. Na eforsie to już się pojawiło Big Grin U mnie wszystko okej, dalej wpada jak wpadało, a nawet lepiej Smile

Ostatnio głośno z tymi subami, ludzie stają się coraz bardziej świadomi https://www.google.pl/search?q=oszustwa+sms&tbm=nws

We wszystkich serwisach tak masz? Testowałeś inne nisze i metody promowania? Sprawdzałeś konkurencję? Tongue

@[Rak] Testowałem - eForsa, SubServices, MyLead, LeadMore.
Z tego co się orientuje zostało LeadNow (w którym nie będę już nigdy zarabiać) i SubKiller ( Jerkl )
A co do "nisz" to testowałem wiele nisz, wiele różnych sposobów, ale ograniczały się one do FB.



(22-06-2017 20:46)mahuzz napisał(a):  U mnie bez większych zmian.. ale prawda jest taka ze jeśli zarabiasz na FB to ludziom SMS mogą kojarzyć się właśnie z Fake konkursami. Sytuacja ulegnie poprawie myśle za kilka tygodni, sprawa ucichnie. Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@[mahuzz] Właśnie zarabiam wyłącznie na FB i chyba to co piszesz się w dużej mierze zgadza, dla ludzi SMS = oszustwo. :/


RE: O co chodzi z SMS? - szykiryki - 22-06-2017 21:16

Lekkie spadki były/są odczuwalne po tych zmianach operatorów, które często pojawiają się z dnia na dzień, ale nie są to na pewno spadki z kilu stówek do 0, leady wpadają nadal, chociaż konwersja... bywają dni, że z 10% skacze na 2,3% i do tego raczej trzeba przywyknąć przy aktualnych obostrzeniach.


RE: O co chodzi z SMS? - nykkusek - 22-06-2017 21:21

(22-06-2017 21:16)szykiryki napisał(a):  Lekkie spadki były/są odczuwalne po tych zmianach operatorów, które często pojawiają się z dnia na dzień, ale nie są to na pewno spadki z kilu stówek do 0, leady wpadają nadal, chociaż konwersja... bywają dni, że z 10% skacze na 2,3% i do tego raczej trzeba przywyknąć przy aktualnych obostrzeniach.

Dlatego sądzę, że ludzie są bardziej świadomi SMS na Facebooku. No nic trzeba przeczekać albo się przebranżowić.


RE: O co chodzi z SMS? - tkrzepinski - 22-06-2017 22:28

o a kto to wrocil nagle tyle czasu masz? przeciez byles tak zapracowany...
jak sam stwierdziles "no coz, trzeba sie rozwijac"
wymysl cos nowego, ciagle to samo nie bedzie dzialac Smile
taki madry byles jeszcze niedawno..


RE: O co chodzi z SMS? - Hoolig4n - 23-06-2017 00:04

No wiesz, po takich akcjach jakie robiło Gold Lead, a potem MoneyKing (bo to ci sami ludzie xd) dziwne, jakby konwersja NIE SPADŁA. Tak jak piszą ludzie wyżej. Już nie jedna taka akcja na przestrzeni ostatnich kilku lat miała miejsce, a po kilku tygodniach wszystko wraca do normy, potem znowu ktoś zepsuje rynek czymś podobnym. Takie błędne koło Jerk