Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut (/Temat-Poradnik-Darmowe-kopanie-kryptowalut-148478)

Strony: 1 2 3


[Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Beefski - 22-06-2017 17:13

Przedstawiam szybki sposób na pozyskanie kryptowalut. Strona do której poradnik stworzyłem oferuje: BITCOIN, LITECOIN, DOGECOIN, a także zdobywanie USD. Zarabiamy na kopaniu waluty lub walut(Można kopać kilka jednocześnie. Na start dostajemy 100 GH/S. Ja opiszę jak zwiększyć szybkość kopania i zacząć zarabiać.
Zastrzegam że każdy korzysta ze strony na własną odpowiedzialność. Strona jest wypłacalna, ale nie wiadomo ile będzie jeszcze istnieć.

1. Wchodzimy na strone http://tnij.at/142213 i rejestrujemy się.

[Obrazek: PcIWpVmrTR6xmqTunTRUEA.png]

2. Na początku przechodzimy do zakładki Mining która znajduje się w menu.

[Obrazek: -11UiD4mRnW_FTDBaVw9ng.png]

Ustawiamy wszystkie suwaki na 0, oprócz przedostatniego: GH/S który ustawiamy na 100%. Można samemu kombinować i ustawiać dowolnie. Ja prezentuje najbardziej optymalne ustawienia na początek.
Powinno to wyglądać tak:

[Obrazek: ACGn_TvAREy6lE9Wr4FH4Q.png]

3. 100 GH/S nie pozwoli nam dużo zarobić, dlatego trzeba zwiększyć szybkość kopania.
Można to zrobić na 2 sposoby:

a) Kupno GH.
Strona to nic pwenego, więc ostrożnie z wpłacaniem tam pieniędzy.
W menu wybieramy "Buy Gh/s"

https://image.prntscr.com/image/_ILUJKISS9qDGtSzt-7WtA.png

Jeden Gs kosztuje 0.01 USD.
Gh możemy kupić za środki wykopane na stronie lub wpłacić - Zakładka Deposit.

b) Promowanie strony - rejestracja znajomych przez nasz link polecający.
Stawki są następujące:

- 5 Gh za rejestracje z naszego linku polecającego.
Klasyczne promowanie strony, rozsyłamy nasz link i namawiamy do rejestracji.

- 12% Gh zakupionych przez zarejestrowanego z naszego linku.
Np. Jeśli ktoś kupi 100 Gh my dostaniemy 12.

- 5% Gh zakupionych przez osobe poleconą przez zarejestrowanego z naszego linku.
Czyli ktoś rejestruje się z naszego linku, następnie promuje stronę dalej i ktoś rejestruje się z jego linku i kupuje Gh - wtedy dostaniemy z tego 5%.


[Obrazek: NdTDdPW6Th67J8LCKSNAbw.png]

Aby rozpocząć zdobrywanie Gh przez promowanie storny wybiermay w menu "Partners" i kopiujemy nasz link polecający.

Można samemu tworzyć konta z naszego linku. Trzeba pamiętać o zmianie IP. Jeśli mamy zmienne IP wystarczy reset routera. Jeśli nie to moża do tego użyć:

- Programu cyberghost - http://www.cyberghostvpn.com/pl
- Innego VPN.
- Bramki proxy.
- Wtyczki do przeglądarki zmieniającej IP.
- Przeglądarki TOR.

4. Efektywne kopanie rozpoczyna się od 700 Gh. Mając ustawione kopanie Gh na 100% cały czas zwiększamy szybkość. U mnie jest to 1000Gh mies.
Jeśli mamy odpowiednią prędkość kopania ustawiamy walute i zaczynamy kopanie. Możą ustawić kopanie waluty na 100% lub 50% na walute i 50% na kopanie Gh, również jest to bardzo efektywne.

[Obrazek: 5z_HUJkaQKmE8JLYH9gRYw.png]

[Obrazek: khIjVR6xTpelAGQ4-6ztXg.png]

5. Aby wypłacić wykopane środki przechodzimy do zakładki WITHDRAW.


Więcej o stronie tu:
https://www.youtube.com/watch?v=6gq5EvX0Qf4&t=399s


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Karolek152 - 24-06-2017 21:38

Witam, no ciekawie to wygląda. Mam jednak 2 pytania odnośnie:
1. Ile (mniej-więcej) idzie wykopać BTC na tych darmowych 100 Ghz (dobowo)?
2. Serio za rejestrację z własnego linku przez vpny nie grozi ban? Lol


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Beefski - 24-06-2017 23:48

Cytat:Witam, no ciekawie to wygląda. Mam jednak 2 pytania odnośnie:
1. Ile (mniej-więcej) idzie wykopać BTC na tych darmowych 100 Ghz (dobowo)?
2. Serio za rejestrację z własnego linku przez vpny nie grozi ban?


1. Jak zaczniesz kopać jakąś walutę, to pod spodem masz opcje "Calculation".
2. Jeśli robisz to racjonalnie - nie więcej niż 10-20 kont dziennie - to nie. Jeśli zrobisz, załóżmy 100 kont w jeden dzień to pewnie to wyłapią i sprawdzą ich aktywność, a wtedy możesz dostać bana.


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - patrolpxd - 25-06-2017 06:37

Strona płaci chociaż?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Beefski - 25-06-2017 14:44

Cytat:Strona płaci chociaż?


A kto by sobie zawracał głowę stroną która nie płaci? Tak, strona płaci . Jednak trzeba pamiętać, że działa to na zasadzie piramidy finansowej i kiedyś się skończy.


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Forget - 25-06-2017 23:44

Wpłaciłem jak na razie na próbe około 20 zł i kupiłem Gh. Wszystko dodało i już kopie. Tylko w ile to się zwraca? Z tego co licze to po tygodniu powinno już być na 0. I drugie pytanie ile pieniędzy jest sens tam inwestować? Bo im więcej GH tym szybciej się zarabia.


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Beefski - 26-06-2017 16:06

Cytat:Wpłaciłem jak na razie na próbe około 20 zł i kupiłem Gh. Wszystko dodało i już kopie. Tylko w ile to się zwraca? Z tego co licze to po tygodniu powinno już być na 0. I drugie pytanie ile pieniędzy jest sens tam inwestować? Bo im więcej GH tym szybciej się zarabia.

Kop na razie na tym co kupiłeś i zobacz czy ci się to opłaca. Nie ma też sensu wpłacać za dużo, bo zawsze jest jakieś ryzyko.


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Forget - 27-06-2017 19:51

Na razie git. kupione gh i fake konta daly mi lacznie 1000gh na razie mi starczy Big Grin
a i jestem po pierwszej wyplacie doszla po 12h... :/


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - NixonZzz - 27-06-2017 20:06

(27-06-2017 19:51)Forget napisał(a):  Na razie git. kupione gh i fake konta daly mi lacznie 1000gh na razie mi starczy Big Grin
a i jestem po pierwszej wyplacie doszla po 12h... :/

Ile zarabiasz+;- na jeden dzień z tym kaflem gh?


RE: [Poradnik] Darmowe kopanie kryptowalut - Forget - 27-06-2017 22:01

Nie są to duże pieniądze. Z tego co licze to 60-70zł na miech. Ale traktuje to tylko jako bonus bo wkład w tej chwili się zwrócił a ja nadal zarabiam.