Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! (/Temat-Powrot-zmiennej-tytulowej-koniec-kryzysu-SMS-MT-na-Leadnow-148477)

Strony: 1 2


Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - LeadNow - 22-06-2017 15:37

Drodzy Partnerzy!
Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj możecie na naszych landingach samodzielnie ustawiać własny tytuł służący do promocji.

Ponadto pojawiła się możliwość dodania własnego linka udostępnianego zapisanym na subskrypcję.

Zachęcamy do działania na leadzie za zapisanie (6 PLN jednorazowego wynagrodzenia, wysoka konwersja - od dzisiaj także na widgetach!) albo na odnowieniach (3 PLN z odnowieniami co trzy dni lub 7,50 PLN z odnowieniami co środę).

Leadnow.pl jest obecnie jedynym serwisem, który działa mimo zawirowań na rynku tak jak dawniej!


Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - mahuzz - 22-06-2017 15:45

Jeszcze niech wróci lead za suba bez kasy na koncie i będzie mega Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - LeadNow - 22-06-2017 15:46

Pomyślimy nad tym Wink


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - fejQ - 22-06-2017 15:52

No i ku.wa proszę ja Was....wracam!!


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - LeadNow - 22-06-2017 15:54

Witamy ponownie na pokładzie Wink


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - fejQ - 22-06-2017 15:59

Odpiszczę jeszcze tylko na moje pytanie z głównego wątku Smile


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - LeadNow - 22-06-2017 16:14

Poszła odpowiedź Wink


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - fejQ - 22-06-2017 16:32

Dzięki Wink

Reasumujac... Swego czasu przez kilka miesięcy LN był moim jedynym serwisem... Potem gwałtowny spadek zarobków podczas gdy u konkurencji wszystko działało jak należy (czasy przed afera) przez co byłem chyba głównym hejterem leadnow Wink nie wiem czy to były cięcia czy nie...nieważne to było kilka miesięcy temu więc poszło w zapomnienie Wink po czasie aby dobić do wypłaty poświęciłem chwilę na zdobycie jednego leada aby dobić do wypłaty. Zdobyłem 5 leadów ktore o dziwo przez ponad miesiąc się odnawiają codziennie po jednym więc na pewno obecnie nie ma cięć o co podejrzewałem serwis pół roku temu Wink

Chciałem wrócić do LN jednak zniechęcało mnie to że nie można tytulowac pliku...

A teraz? Jeśli tylko konwersja będzie sprzyjała to śmiało mogę wrócić do zdania że leadnow to najlepszy serwis na rynku. Może nie tyle najlepszy co najlepiej pasujący do moich potrzeb.
Ma wszystko czego potrzebuje:
-pobieranie
-tytulowanie pliku
-brak ceny wywalonej w widgecie
-system wypłat bez limitu zleceń i bez czekania (chyba jako jedyny serwis to oferuje wraz z Fastlead. Ijako jedyni nie zamrazali wypłat ani nie wprowadzali net15, net30

Minusem jest jedynie to że są małe stawki ale jeśli będą ładnie wpadac to wiadomo że wyjdzie to lepiej niż wyższe stawki konkurencji które nie wpadaja.

Jeszcze jakby zliczanie pustaków wróciło jak zasugerował Mahuzz to byłaby bajka Wink jednak wierzę że wroci


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - LeadNow - 22-06-2017 16:38

Pomyślimy o tym, cieszy nas wasz entuzjazm Smile


RE: Powrót zmiennej tytułowej - koniec kryzysu SMS MT na Leadnow! - dazy19 - 23-06-2017 13:23

Jak juz mowimy o poprawach to jeszcze poprosze o wstawienie "zjawki " do playera ktory bede mogl wstawic w iframe na swojej stronie i wtedy to juz bedziecie serwisem numer jeden :3