Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka (/Temat-Im-wczesniej-tym-lepiej-czyli-dziennik-16-latka-148453)



Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka - Suuruwa - 21-06-2017 18:24

Witam!


Ogólna prezentacja:


Na imię mi Michał, mam 16 lat, pochodzę z Krakowa, tam też mieszkam i uczę się Tongue kończę właśnie 1 klasę liceum o profilu mat-fiz-inf. Interesuje się front-end'em i c++.
Na forum zarejestrowałem się pierwszym kontem ok. 2015r. niestety wtedy nie byłem w stanie zrozumieć na czym to polega i jak to robić. Do konta zapomniałem hasła. Teraz zaczynam na nowo.

Czym będę się zajmował?

Zacznę od skracania, będę korzystał z poradnika użytkownika mysc, (którego serdecznie pozdrawiam, to właśnie on zainspirował mnie do zarabiania w sieci). Serwisy z których korzystam to: adf.ly, openload.co

Co już zrobiłem?

1. Założyłem i prowadzę fanpage ero,
2. Założyłem 6 fake kont na fb,
3. Założyłem kanał na yt, wrzuciłem parę filmów,
4. Zakupiłem domenę, skonfigurowałem ją,
5. Zacząłem spam na gg.

Co chcę jeszcze zrobić?


1. Zakupić lub zrobić więcej fp erotycznych (chętnych do sprzedaży zapraszam na pw)
2. Rozpocząć spam na grupach fb,
3. Rozpocząć działalność na innych serwisach społecznościowych,
4. Zakupić bota do chomikuj,
5. Zwiększyć zarobki 100-krotnie.

________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________________​___________________________________

Do dziś zarobiłem: $4.44
Średnia zarobków dziennych: 0.12$
Cel dziennika: motywacja, śledzenie postępów.
Dziennik będzie aktualizowany raz w tygodniu w soboty Smile
Pozdrawiam wszystkich Rolleyes



RE: Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka - Roluś - 21-06-2017 20:10

Powodzenia !


RE: Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka - radmatuszewski - 21-06-2017 20:12

Lepiej napisz o tym koncie do Admina bo zaraz bana za multikonto wyłapiesz, a tak po za tym to powodzenia! Big Grin


RE: Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka - Suuruwa - 25-06-2017 15:06

Witam!

Podsumowanie tygodnia:

1. Przez ten tydzień zarobiłem: 0.56$ + 80zł za sprzedaż fp
2. Wrzuciłem na YT 20 filmików + dostałem blokadę na 2tyg.
3. Wciąż rozwijam fake konta na fb
4. Założyłem 2 nowe kanały YT

Cel na następny tydzień:
Z powodu, że w następnym tygodniu jestem w domu tylko 2 dni, podczas których mam pracę dorywczą. Wykonam jedynie: wrzucenie ok. 100 filmików na YT i zaplanowanie postów na cały tydzień.

Następna metoda zarobku do wdrożenia: PPI
Całkowity zarobek: 5$

Wciąż kupuję fanpage o tematyce erotycznej, więc chętnych zapraszam na priv Big Grin



RE: Im wcześniej tym lepiej czyli dziennik 16 latka - Suuruwa - 02-07-2017 18:53

Hej


Podsumowanie tygodnia


1. Kupiłem 2 nowe fp,
2. Dostałem blokadę na 1 fp do 6 lipca,
3. Wypłaciłem pierwsze pieniądze z adf.ly
4. Postowałem przez cały tydzień na fp

Czyli zrobiłem prawie nic.

Cel na następny tydzień:

Rozwijać fanpage, kupować następne, wrzucać filmiki na YT, zacząć postować na grupach fb. Rozpocząć przygotowania do CPI.

Wciąż kupuję fanpage o tematyce erotycznej, chętnych zapraszam na pw Smile