Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
streamin.to sie wypalił? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: streamin.to sie wypalił? (/Temat-streamin-to-sie-wypalil-148439)



streamin.to sie wypalił? - saanek - 21-06-2017 14:45

Witam,
jeżeli zły dział to przepraszam jestem tu stosunkowo nowy zastanawiałem się czy dać to tutaj czy do SCAM.

Jak dobrze wiecie wiele osób w internecie zarabia na upload ja osobiście zarobiłem 37$ na The walking Dead ( i innych plikach) w serwisie Stramin.to jednak wypłata nie została zrealizowana. Tysiące użytkowników z całego globu czeka na wypłatę a na stronie widnieje informacja:
Cytat:IMPORTANT UPDATE: Next payment date is the 30th of April at which time we will be switching to an automated daily payout system.

Temat był poruszany na anglojęzycznych forach gdzie przedstawiciel streamin powiedział coś w stylu "wiemy że czekacie na płatności pracujemy nad tym" jednak było to już tak dawno, że nawet w Google obecnie nie mogę znaleźć tematu na potwierdzenie mych słów.

Co wy o tym myślicie? Kiedyś zostanie wypłacone czy streamin zostało porzucone?


RE: streamin.to sie wypalił? - jacek112 - 03-07-2017 20:45

Nie zapłaci nie ma najmniejszych szans
Kod:
http://www.wjunction.com/136-file-hosts-support-archive/181482-524.html
Teraz ma inny serwis vidoza.net tam płaci ale słabo zlicza wyświetlenia także sie nie zarobi za wiele


RE: streamin.to sie wypalił? - hubert2002 - 03-07-2017 23:24

Raczej już nie wypłacą ;/


RE: streamin.to sie wypalił? - saanek - 04-08-2017 17:53

Phi... system odrzucił moją wypłatę (pewnie nie tylko moją) i jak tu ufać ich marce ? Przerzucę się na ich nowy upload zarobie coś i też przestana płacić ;/


RE: streamin.to sie wypalił? - smagalaz - 05-08-2017 16:36

(04-08-2017 17:53)saanek napisał(a):  Phi... system odrzucił moją wypłatę (pewnie nie tylko moją) i jak tu ufać ich marce ? Przerzucę się na ich nowy upload zarobie coś i też przestana płacić ;/

Skoro wiesz, że za nowym systemem stoją ci sami oszuści, to w jakim celu chcesz z nimi nadal współpracować? Big Grin


RE: streamin.to sie wypalił? - Shadecaster2 - 05-08-2017 16:55

openload stary i wyplacalny