Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Adsense - kilka pytań. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google Adsense - kilka pytań. (/Temat-Google-Adsense-kilka-pytan-148428)



Google Adsense - kilka pytań. - koorteo - 21-06-2017 09:54

Witam,
chciałbym spróbować swoich sił z GA i mam kilka pytań.
1. Bazujecie na darmowych hostingach, czy wykupujecie swoje? Jeśli tak to jakie polecacie?
2. Czy byłaby możliwość zobaczenia przykładowych stron działających w GA(wiem, że kwejk i money na tym zarabiają, ale chciałbym zobaczyć jakąś stronę użytkownika tego forum)


RE: Google Adsense - kilka pytań. - PanCaro - 23-06-2017 19:41

Witam,
1. Płatne hostingi są tak tanie, że nie warto ryzykować na darmowych. Na darmowym może z dnia na dzień zniknąć Twoja strona jak i wiele skryptów nie działa.
Jeśli będziesz chciał mieć subdomene z darmowego hostingu to Twoja strona nie zostanie zaakceptowana w programie AdSense.

Ja od 6 lat używam HEKKO. Ceny teraz podskoczyły w górę ale dalej jest to dobry hosting. Jeśli chcesz to w polecającego możesz wpisać "PanCaroWeb".

NIE POLECAM home, nazwa, ovh.


2. W moim przypadku po prostu nie udostępniam linków do stron w których mam AdSense. Powód jest jeden: mam wielu wrogów ;D "klikacze" szybko mogą przeklikać reklamy. Trzymam się tej zasady od 4 lat (czyli od początku mojego istnienia w AdSense).
AdSense daje fajny dochód i warto dbać o konto.




PS. Przypomniało mi się. Jak chcesz jakiś kod rabatowy hosting to daj znać na PW. Dostałem stały kod rabatowy od HEKKO dla swoich klientówWink