Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zmiana z sms premium/sub na co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zmiana z sms premium/sub na co? (/Temat-zmiana-z-sms-premium-sub-na-co-148407)

Strony: 1 2 3


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - shf - 13-07-2017 23:43

Po prostu zapraszam na zagranice pod PPA/CPA Smile A co do MyLead to daj spokoj i lepiej zostań przy MyEforsa Wink Ja mam do 100 uu z podobnej tematyki co autor tematu i zawsze 0/1/2 leady + jakieś odnowienie więc różnicy nie widzę xD


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - MillenniumFalcon - 18-07-2017 10:43

Na MyLead zarabiam od roku i mimo wszystkich zmian na rynku SMS, cały czas mam tam konwersje na poziomie 5-10%. Ceny za MT są o dużo niższe niż na eforsie, dzięki temu ludzie nie wypisują się tak szybko z subskrypcji.

Testowałem również Leadmore i aktualnie część ruchu mam również na eforsie, jednak dalej czekam na lead-a za SMS-a który sam wysłałem w celu przetestowania usługi.


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - Folari - 23-07-2017 11:11

Podepnę się pod ten temat z moimi pytaniami. Kiedyś tak z pół roku temu coś tam zarobiłem na tych subach w Leadmore, niewiele bo ze 400zł ale zawsze coś. Wszedłbym w to jeszcze raz ale może jest coś lepszego od Leadmore? Głównie interesują mnie programy: streamy, filmy i erotyka co byście pod to polecili? No i jeszcze gdzie są odnowienia, a gdzie ich nie ma?


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - shf - 23-07-2017 12:31

(23-07-2017 11:11)Folari napisał(a):  Podepnę się pod ten temat z moimi pytaniami. Kiedyś tak z pół roku temu coś tam zarobiłem na tych subach w Leadmore, niewiele bo ze 400zł ale zawsze coś. Wszedłbym w to jeszcze raz ale może jest coś lepszego od Leadmore? Głównie interesują mnie programy: streamy, filmy i erotyka co byście pod to polecili? No i jeszcze gdzie są odnowienia, a gdzie ich nie ma?

Zapraszam na GG Wink Ogarnę Ci temat !


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - Folari - 24-07-2017 10:44

Daj znać na pw, który teraz najlepiej wybrać pod te programy ja nie mam gg. Tak popatrzyłem to chyba leadnetwork najlepiej rozbudowany hmm?


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - Wojo-MyLead - 25-07-2017 11:48

@[folari]

Zapraszam do kontaktu. W MyLead znajdziesz wszystko czego szukasz Wink