Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zmiana z sms premium/sub na co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zmiana z sms premium/sub na co? (/Temat-zmiana-z-sms-premium-sub-na-co-148407)

Strony: 1 2 3


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - rozi1910 - 21-06-2017 00:00

(20-06-2017 21:49)Kevintbg napisał(a):  mam link przekierowujący który odwiedza codziennie 300 osób min mogę go podpiąć pod coś
Czyli wspomniane przeze mnie płatności sms odpadają, bo to fake content? xd

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - Kevintbg - 21-06-2017 15:33

jest to uniwersalny link, który można podpiąć pod obojętnie co


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - Doctrine - 22-06-2017 13:50

A może CPA? Ja jakiś czas temu też porzuciłem działanie na sub/premium i przeszedłem na rynek anglojęzyczny. Efekty rewelacyjne jeśli znajdziesz dobrą niszę.


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - kubi131310 - 25-06-2017 20:48

sub DAJ


zmiana z sms premium/sub na co? - mahuzz - 25-06-2017 20:53

(22-06-2017 13:50)Doctrine napisał(a):  A może CPA? Ja jakiś czas temu też porzuciłem działanie na sub/premium i przeszedłem na rynek anglojęzyczny. Efekty rewelacyjne jeśli znajdziesz dobrą niszę.


Większy traffic, ALE:
większa konkurencja, różne stawki, brak odnowien
Prawdę mówiąc.. ktos, kto ogarnia temat lepiej zarobi myśle na CPA. Ale projekt padnie i klapa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - fejQ - 10-07-2017 18:45

Witam Smile nie chcę zakładać kolejnego wątku więc piszę tutaj ponieważ ten temat najbardziej pasuje do mojego pytania.. tak więc...

Jeszcze kilka tygodni temu intensywnie pracowałem na szybach, niestety musiałem się przerzucić na klikanie w reklamy. Interes może mniej dochodowy ale przynajmniej bardziej stabilny.

Mimo to chciałbym wrócić do smsów jednak...no wlasnie....sami wiecie. Rynek się nieco popsuł. W związku z tym mam pytanie i prośbę do Was o wymianę spostrzeżeń czy póki co odbić z smsami czy mimo kryzysu warto się gdzieś zatrzymać (gdzieś, mam na myśli w jakimś serwisie)

Ostatnim serwisem w którym zatrzymałem się na dłużej byla eforsa. Jak widać w ich wątku na forum to jest niezbyt ciekawie. Negatywne opinie i osobiste doświadczenia ze spadkiem konwersji mnie zniechęciły do dalszej pracy... Inne serwisy....? Leadnow... Po dłuższej przerwie wróciłem i dwa pierwsze dni zadowalające, jednak po dwóch dniach zero...

Pierwsza myśl jaka przyszła do głowy to "wypalenie niszy" jednak uważam że moja nisza jest taka na jaką zawsze jest zapotrzebowanie. Poza tym dziwne jest to że przez dwa dni wyciągam po 100zl a kolejne 2 dni 0 Wink

Tak więc sam już nie wiem czy po prostu "klienci" już wiedza o co chodzi i się nie pakuja w suby czy może wpływ na sytuację ma to że koszty są tak widoczne.

Obecnie zamiast tracić czas i energię na suby zmieniłem branże jednak chciałbym wrócić do subow ale nie wiem gdzie Wink

I tu moje pytanie do Was. Odstawić suby definitywnie czy może jesteście w stanie polecić jakiś serwis na którym wasze zarobki obecne nie różnią się od tych przed całym zamieszaniem Wink


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - dawids7627 - 10-07-2017 18:50

Mylead?


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - Arrko - 10-07-2017 19:20

@[fejQ] ten sam problem mam co Ty Smile
również się rozglądam za jakimś serwisem, ale wszędzie koszty są tak widoczne , że ciężko bedzie cokolwiek ugrać.
I chętnie posłucham opinii innych Smile


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - suseł - 11-07-2017 17:20

ADS przy tylu wejściach to raczej za dużo nie zarobi, zostaw sms, tylko dorzuć coś dodatkowo


RE: zmiana z sms premium/sub na co? - rozi1910 - 13-07-2017 16:14

(10-07-2017 19:20)Arrko napisał(a):  @[fejQ] ten sam problem mam co Ty Smile
również się rozglądam za jakimś serwisem, ale wszędzie koszty są tak widoczne , że ciężko bedzie cokolwiek ugrać.
I chętnie posłucham opinii innych Smile

może przerzućcie się na normalne płatności sms, jak np. icash (nie wiem czy są godni polecenia itd, po prostu kojarzę nazwę)? No chyba, że macie fake contenty to może darujcie sobie wałkowanie ludzi i zajmijcie sie white hat Wink