Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! (/Temat-Przegrywanie-pieniazkow-na-bukmacherce-148368)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 06-03-2019 07:59

Dostaje od czasu do czasu na PW zapytania czy nadal gram, czy będę coś wrzucał. Więc postaram się to wyjaśnić wszystko tutaj.

Grać dalej gram, ale nie taką ilością kuponów jak kiedyś, głównie ze względu na dużo mniejszą ilość czasu. Obstawiam teraz głównie te rozgrywki, które osobiście śledzę dokładnie, a właściwie obstawiam Ligę Mistrzów, hiszpańską ligę, a od czasu do czasu włoską. Typów nie wrzucam, bo często stawiam na ostatnią chwilę, ale może jeszcze kiedyś wznowię ten temat Smile A jak mi się wiedzie? Nie narzekam, nadal gram, więc nie idzie źle Smile

Tu taki bonus, dla osób, które mnie znają i wiedzą że 50 zł na kupon to zupełnie nie mój styl - a tu takiego pewniaczka zagrałem sobie wczoraj Smile


[Obrazek: ajaxreal.jpg]

Plus tu taki starszy, ale za to jaki ładny Smile Nim się akurat lubię pochwalić, bo co jak co, siadło mi elegancko, tak jak zakładałem Smile


[Obrazek: ladny.jpg]


Oczywiście wśród kuponów są i porażki, to logiczne. Wstawiłem dwa najciekawsze moje ostatniego czasu. Najważniejsze jak już mówiłem - że jestem na plus Smile


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - artur32112 - 23-03-2019 17:45

możesz nadal tu wrzucać, bo fajną masz skuteczność.


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - matiii333 - 14-04-2019 19:29

Teraz LM, mozna byłoby coś zagrać ciekawego. Jakieś pomysły co warto w najblizszym czasie obstawić?


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 15-04-2019 19:40

Ja w ćwierćfinałach tylko na FC Barcelonę w pierwszym meczu wygraną postawiłem, po kursie 2. Stówka wpadła wtedy, a rewanże odpuszczam. Choć mam chrapkę, zaryzykować i dać na Ajaks Tongue


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - weilimmk - 16-04-2019 00:11

nie ma to jak przegrywać