Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! (/Temat-Przegrywanie-pieniazkow-na-bukmacherce-148368)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 30-06-2017 06:37

Witam, witam. Bez zbędnego gadania kupon z wczoraj numer jeden:

[Obrazek: jsg8ep.jpg]

Ostatni mecz wstrzymany, przy stanie 0-1 i 1-3 dla "tego złego" Jerk Więc albo totolotek zaliczy po kursie 1.00 zakład, albo mecz odbędzie się w innym terminie.

No i jako że dawno piłki nożnej nie było, a rozpoczęły się mecze europejskie to zarzuciłem kuponem o nieco grubszej stawce niż 5 czy nawet 20 zł. Ale oczywiście nie na jakieś ryzyko czy coś, bo nie na tym polega moja gra, choć czasem lubię zaryzykować.

[Obrazek: ighseo.jpg]


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Matixio - 30-06-2017 17:57

szkoda ze wstawiasz już rozliczone już kupony Big Grin bo bym może co nie co wziął od ciebie do swoich kuponów Big Grin


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 30-06-2017 18:03

Za bardzo nie mam czasu wrzucać nie rozliczonych, ale postaram się wstawiać też te, które dopiero będą grane Smile


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - DC1 - 03-07-2017 17:32

Ładnie, będę obserwował. Zwiększaj stawki. Wink


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 03-07-2017 18:53

(03-07-2017 17:32)DC1 napisał(a):  Ładnie, będę obserwował. Zwiększaj stawki. Wink

Mam coś i o większych stawkach, ciężko na tygodniu u mnie z czasem dlatego rzadko dość wrzucam typy tutaj obecnie.

[Obrazek: a2evqo.jpg]

[Obrazek: 1zvedlf.jpg]

[Obrazek: 11kcyna.jpg]

Wiadomo, nie wszystko wygrałem, wśród tych kuponów jest też część przegrana, choć nie duża. Ostatnio przegrane kupony to m.in 10 zł na pucharze konfederacji + lidze brazyliskiej, 10 zł na U21, i dwa kupony za "piątaka" na tenisie. A trzy powyższe wygrane Smile Tak więc jak widzicie czasem na "pewniaki" stawiam nieco większą stawkę i ogólnie jestem nieco na plus z tego wpłaconego 50 zł Wink Wink

[Obrazek: 2luqf12.jpg]

Wczoraj wieczorkiem zlecana Smile Jeszcze zostało mi na koncie trochę "dularów" więc będę nadal grał. Pozdrawiam.


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 07-07-2017 19:59

Okej, seria kolejnych kuponów jakie zagrałem. Jak widać, obrazek przynajmniej dla mnie miły dla oka Wink Najbardziej szkoda drugiego kuponu na pierwszym screenie, jeden meczyk niestety nie pykł.

[Obrazek: s18cd1.jpg]


[Obrazek: 2h54h79.jpg]


[Obrazek: 11cf4w0.jpg]


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 09-07-2017 09:00

No to wczoraj nie udało się, wyszedłem ostatecznie na -6 zł, dobre i to patrząc że mogło być -60 zł Big Grin

Strasznie drażniące dla moich oczu gdy mi jeden mecz psuje cały kupon Tongue

[Obrazek: 2eqf7k5.jpg]

Edit.

Niedziele miałem odpuścić, ale ostatecznie jeszcze zagrałem kuponik Smile Udało się wygrać i znów na +.

[Obrazek: 6fqfdx.jpg]


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 02-06-2018 17:59

Dawno mnie tu nie było, miałem też trochę przerwy od obstawiania, ale trzeba się rozruszać i znowu zacząć grać Wink Obecnie na dziś za 5 minut startuje meczyk obstawiony:

Ekwador 1 liga:

Independiente del Valle - LDU Quito Typ: 2, kurs: 1.73

Edit. No i się udało, choć LDU Quito troszkę dało tyłka i przegrywało 1-2 w 80 minucie, ale zdołali ostatecznie 3-2 wygrać.


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 03-06-2018 10:15

Kolejny meczyk z piłki nożnej na dziś, tym razem towarzyski.

Mecze towarzyskie:

Kostaryka - Irlandia Północna Typ: 1, kurs: 1,91

Edit. No i Kostaryka odniosła gładkie zwycięstwo 3-0, tym samym kupon na plus.


RE: Przegrywanie pieniążków na bukmacherce! - Adriano42 - 04-06-2018 17:42

Tutaj zarzucam jeszcze kuponik, od mojego eksperta z dyscypliny, w której ja osobiście jestem zielony, ale jak widać, mój człowiek zna się na rzeczy:


[Obrazek: wygranybaseball.jpg]