Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? (/Temat-Gdzie-najelpiej-zalozyc-karte-kredytowa-148365)



Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - Bagniak - 18-06-2017 18:12

Gdzie najlepiej mieć kartę kredytową i czy da się płacić tak, aby uniknąć dodatkowych płatności? Nie mam planu się zadłużać, a jedynie płacić taką kartą gdyż nie ma innej opcji płatności.


RE: Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - nitram - 18-06-2017 20:18

A w jakim masz banku konto ? Opłaca się w sumie na chwilę obecną w T-mobile, BZWBK, a moim zdaniem najbardziej w Citihandlowy, jak dobrze na promocje trafisz to mało tego za obsługę nie zapłacisz ani grosza a jeszcze możesz dodatkowo zarobić jakieś 200-300 zł albo i więcej

Kilka propozycji odnośnie Citibanku : http://jakzarobic100zl.pl/multum-promocji-citibanku-3x-400-zl-albo-smartfon-sam-wybierasz-co-chcesz/


RE: Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - precell - 18-06-2017 20:18

Najlepiej w ogóle jej nie mieć ;-)

Jeszcze nie trafił mi się przypadek gdzie można tylko kartą kredytową płacić.


RE: Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - Bagniak - 18-06-2017 21:09

Nitram, dzięki za tak konkretną odpowiedź. Mam jeszcze pytanie, a mianowicie jak jest z likwidacją tej karty, gdy dojde do wniosku ze już jej nie potrzebuje lub zechce zrezygnować z jakiegos powodu? (Konto mam w spółdzielczym)


RE: Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - dawids7627 - 19-06-2017 08:17

Ja mam Pekao i jest super więc polecam nie mam z nimi żadnych problemów


RE: Gdzie najelpiej "założyć" kartę kredytową? - nitram - 19-06-2017 11:28

W spółdzielczym to Ci nie powiem, ale pewnie podobnie jak w innych, idziesz do banku, dzwonisz, wysyłasz pismo wypowiedzenie umowy z bankiem o zamknięcie karty, konta itp i tyle czekasz 30 dni i masz zamknięte.

P.S. Ważne karta kredytowa służy do płatności, uczulam na to żeby nie wypłacać tą kartą gotówki bo wtedy są bardzo wysokie prowizje i natychmiastowe naliczanie odsetek kredytowych!