Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting i domeny pod blogi. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting i domeny pod blogi. (/Temat-Hosting-i-domeny-pod-blogi-148350)



Hosting i domeny pod blogi. - Ramako - 18-06-2017 03:48

Po długiej przerwie postanowiłem znowu spróbować swoich sił w zarabianiu $$ przez internet. I mam do was parę pytań oraz mam nadzieje że mi pomożecie i na nie odpowiecie.

Na sam początek chciałbym stworzyć parę blogów i powoli je rozwijać w przyszłości spróbować zarabiać na nich, dodam tylko że będe bardziej intereserował się zarabianiem na reklamach..

Jaki hosting na początek i który serwis polecacie, myśle ze wciągu miesiąca dałbym rade osiągnąć chociaż 50-100 odzwiedzin dziennie. Będę także potrzebował parę domen z koncówką pl i tutaj rodzi się drugie pytanie czy warto brać te darmowe domeny ?
Chodzi mi o to że przy zakupie hostingu czesto dają w promocji pare domen z koncówką pl za darmo lecz po jakimś czasie np. po roku gdy chce się je przedłużyć to wychodzi spora suma, więc czy warto brać te za 0 zł czy może zapłacić pare groszy i pózniej będzie taniej ?

Ktoś coś się orientuje w tych sprawach ? Liczę na pomoc Smile


RE: Hosting i domeny pod blogi. - Sanczo96 - 18-06-2017 08:12

(18-06-2017 03:48)Ramako napisał(a):  Po długiej przerwie postanowiłem znowu spróbować swoich sił w zarabianiu $$ przez internet. I mam do was parę pytań oraz mam nadzieje że mi pomożecie i na nie odpowiecie.

Na sam początek chciałbym stworzyć parę blogów i powoli je rozwijać w przyszłości spróbować zarabiać na nich, dodam tylko że będe bardziej intereserował się zarabianiem na reklamach..

Jaki hosting na początek

Co do hostingu jak zamierzasz postawić tam kilka blogów to polecam najniższy pakiet na MyDevil.net:

https://www.mydevil.net/oferta.html

Aktualnie trwa promocja -50%, którą możesz połączyć z kodem rabatowym -20%.

Tych domen za 0zł nie polecam brać. Odnowienie ich kosztuje zazwyczaj 2x więcej niż gdzieś indziej.

Do domen polecam:
http://aftermarket.pl

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz Smile


RE: Hosting i domeny pod blogi. - rachman - 18-06-2017 17:23

Polecam seohost.pl Hosting dobry, domeny PL jedne z najtańszych na rynku (i cena i odnowienie). Promocyjne za 0 zł to zazwyczaj po roku zapłacisz więcej niż zwykłe kupienie i przedłużenie. Jak chcesz domenę na dłużej niż rok to lepiej już kupić tanio i tanio przedłużyć niż za zero a potem ponad sto Undecided

Będziesz chciał rabacik na hosting do seohost to podrzucę refa i się załatwi Wink


RE: Hosting i domeny pod blogi. - Zawik - 18-06-2017 17:57

Od siebie polecam hosting w linuxpl.com, a domenę w nazwa.pl. Drogo jednak wychodzi przedłużenie, jeśli chodzi o nazwę. Ale i tak polecam Wink