Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gotowe, dopracowane pliki pod dobrą niszę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gotowe, dopracowane pliki pod dobrą niszę (/Temat-Gotowe-dopracowane-pliki-pod-dobra-nisze-148333)



Gotowe, dopracowane pliki pod dobrą niszę - rozi1910 - 17-06-2017 13:20

1.Nazwa przedmiotu : 10 plików w pdf (a zarazem nisza)
2.Opis przedmiotu :10 plików w pdf 18-38 stron (większość 30+), w języku angielskim. Tematyka: sport,fitness i siłownia. Pliki dopracowane, w formie poradnika. Cena może się wydawać wysoka, jednak wychodzi po 20$ za plik. Przy promowaniu na popularnym fanpage'u albo przynajmniej trochę wypozycjonowanej stronie zwróci się szybko. Można sprzedawać je pod suby/sms premium, zwykłe płatności sms czy jak sobie wymyślicie. Pliki są w całości mojego autorstwa, 100% real content. To o czym są te pliki cieszy się zainteresowaniem, można powiedzieć, że coraz większym. Generalnie jest jakaś konkurencja, ale w tej formie niewielka.
Ja nie umiałem wygenerować ruchu na swojej stronie i odpuściłem sobie ponad rok temu. Pliki nie straciły na aktualności.
Próbowałem już kiedyś wstawić je tu na forum do recenzji, jednak żaden tutor nie podjął tematu. Jeśli jakiś zmienił zdanie to chętnie wyśle mu to do oceny Smile
3.Zdjęcia : pw dla zainteresowanych
4.Kontakt : pw
5.Cena : 200$/750 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : do dogadania

EDIT:
w razie czego śmiało pytajcie w temacie lub na pw


RE: Gotowe, dopracowane pliki pod dobrą niszę - Hybrid1990 - 17-06-2017 13:30

Możesz mi wysłać te cuda. Załóż nowy temat tutaj:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-i-Nisze-392

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.