Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AppLike - Zarabiaj za pomocą ANDROIDA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AppLike - Zarabiaj za pomocą ANDROIDA! (/Temat-AppLike-Zarabiaj-za-pomoca-ANDROIDA-148327)



AppLike - Zarabiaj za pomocą ANDROIDA! - krzys270720 - 17-06-2017 10:32

Aby zacząć zarabiać należy:
1.Pobrać aplikację ze sklepu Google Play https://r.applike.info/s/5944f693b81b9 (rejestrując się z mojego linku macie 4400 punktów i 25% Z MOICH zysków a ja mam z 25% waszych )
2.Zarejestrować się przez Facebooka lub konto Google

I teraz można już przejść do najważniejszego czyli opisu samej aplikacji. Na stronie głównej znajdują się sugestie czyli aplikacje które możecie pobrać. Mają one od 1 do 4 gwiazdek co oznacza ich zyskowność. Najczęstsze są aplikacje z 1 gwiazdką, z 2 zdarzyły mi się dwa razy a z 3 i 4 jeszcze nigdy. Gdy już będziecie mieli je pobrane przechodzicie do zakładki moje gry. Tu znajdują się wszystkie wasze aplikacje. Przy każdej z nich macie opis ,,w ciągu X:XX minut otrzymasz XX punktów” . Aplikacje 1 gwiazdkowe dają za pierwszą minutę od 7 do 61 pkt. Ja polecam pobierać nowe apki dotąd dokąd nie traficie na taką z 61 pkt a tych za 7 używam tylko w ostateczności jak nie ma żadnych innych. Wraz z upływem czasu będziecie dostawać coraz więcej pkt za coraz dłuższy czas uruchomienia aplikacji. Np. jak upłynie 1 min następna nagroda będzie po 5, następna po 10, i tak w nieskończoność. Ja doszedłem najwięcej do momentu kiedy następną nagrodę miałem za 10 godzin Wink . Oczywiście aplikacji nie opłaca się trzymać uruchomionych bardzo długo. Ja polecam odpalać jedną aplikacje gdy idziemy spać i nasz telefon jest podpięty do ładowarki, a na następną noc pobrać już nową aplikacje. Jeśli natomiast masz drugi stary nieużywany telefon to możesz go na cały dzień zostawić włączonego i wtedy aplikacje zmieniaj raz rano i raz wieczorem (1 apk maksymalnie na 12 godzin się zostawia odpaloną). Żeby ekran wam się nie wygasił musicie odblokować opcje programisty a następnie wyłączyć wygaszanie ekranu( na każdym telefonie wygląda to trochę inaczej. Jak to wygląda u mnie pokazuje na filmiku na youtube). W kolejnej zakładce macie historie zdobytych punktów. Na górze aplikacji macie napisany swój poziom – nowy poziom to więcej aplikacji i drobna nagroda np. 500 punktów. Widnieje też tam suma punktów jakie uzbieraliście. W prawym dolnym rogu znajduje się żółta ikonka prezentu. Przenosi Cię on do opcji wypłaty. Minimalna kwota to tylko 5000 punktów – 2 złote (pieniądze przychodzą jako 0.50 euro). Jest to strasznie niski próg wypłaty szczególnie że na start macie 4400 punktów więc po około 30 min macie możliwość zlecenia 1 wypłaty. Pieniądze doszły do mnie w tydzień, jednak nie bezpośrednio na konto paypal jak to ma zazwyczaj miejsce tylko na maila dostałem link który pozwalał mi je odebrać.

Na koniec dwie uwagi
Po pierwsze NIE musicie, a nawet NIE powinniście podawać nigdzie swojego numeru telefonu. Kiedy pobierzecie aplikacje która tego wymaga po prostu zostawcie ją odpalona na ekranie gdzie trzeba pobrać swój numer. Punkty za jej odpalenie będą wam i tak przyznawane.
Po drugie kiedy włączacie grę dla pewności zagrajcie 1 mecz a dopiero potem ją zostawcie, bo czasami wyskakują opcje logowania się Google i wtedy nie zalicza pkt bo gra nie jest otwarta.


RE: AppLike - Zarabiaj za pomocą ANDROIDA! - patrolpxd - 17-06-2017 10:57

A możliwe że się skuszeTongue całkiem ciekawa opcja

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: AppLike - Zarabiaj za pomocą ANDROIDA! - krzys270720 - 17-06-2017 11:02

(17-06-2017 10:57)patrolpxd napisał(a):  A możliwe że się skuszeTongue całkiem ciekawa opcja

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Polecam, działam w tym może 3-4 tygodnie i nie żałuję ... w zasadzie nie trzeba nic robić .. wystarczy że masz ten telefon z androidem i wszystko robi za Ciebie, gdybyśpotrzebował jakiejś pomocy pisz śmiało, pozdrawiam Wink


RE: AppLike - Zarabiaj za pomocą ANDROIDA! - Hybrid1990 - 17-06-2017 11:05

http://zarabiam.com/Temat-AppLike-Szybkie-fullauto-143701

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.