Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry hosting z ukryciem danych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Dobry hosting z ukryciem danych? (/Temat-Dobry-hosting-z-ukryciem-danych-148293)



Dobry hosting z ukryciem danych? - Hoolig4n - 15-06-2017 20:23

Tak jak wyżej. Szukam jakiegoś dobrego, sprawdzonego hostingu, z którego moje dane nigdzie dalej nie uciekną. Ktoś coś poleci?


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - twardy - 15-06-2017 20:50

Hosting czy domena?
Domeny .pl maja defaultowe ukrycie dla osob fizycznych... do .com np trzeba wykupywac dodatkowo, mozesz rowniez wrzucic do na cloudflare.

A jak hosting to szukaj jakichs 'offshore'.


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - mateusz2045 - 15-06-2017 21:11

Jak Ty bandyta jesteś.


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - Hoolig4n - 15-06-2017 23:12

Mateuszku będziesz coś chciał ode mnie Lol


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - rachman - 15-06-2017 23:21

Nie uciekną w jakim sensie? Na wezwanie odpowiednich władz chyba każda firma odda dane bez zająknięcia. Musiałbyś szukać w egzotycznych krajach lub nie współpracujących z naszymi lub offshore.


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - Hoolig4n - 15-06-2017 23:40

Nie chodzi mi tutaj o organy śledcze, bo nie mam zamiaru robić nic niezgodnego z prawem, ale dzięki. Szukam już offshore.


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - Coristo - 16-06-2017 09:46

(15-06-2017 20:23)Hoolig4n napisał(a):  Tak jak wyżej. Szukam jakiegoś dobrego, sprawdzonego hostingu, z którego moje dane nigdzie dalej nie uciekną. Ktoś coś poleci?

W przypadku osób prywatnych oraz domeny .PL dane w bazach WHOis są domyślnie ukryte. Natomiast w przypadku gdy robisz zakup na firmę to dane będą prezentowane.

W przypadku hostingu jeżeli nie robisz żadnych przypałowych działań to kup coś w PL Wink


RE: Dobry hosting z ukryciem danych? - Hoolig4n - 17-06-2017 00:03

Zdecydowałem się chyba już na shinjiru.com 2


Dobry hosting z ukryciem danych? - Coristo - 20-06-2017 10:20

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.