Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? (/Temat-Fanpage-250K-zagraniczny-jak-na-nim-zarobic-148283)



Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - Sergio7 - 15-06-2017 13:36

Witam wszystkich Wink
Posiadam ogromny fanpage z wielkim zasięgiem fp gwiazdy "CR7"
Problem jest w tym ,że fani są z całego świata:/ macie jakieś pomysły jak na nim zarobić ?


RE: Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - zbyszeq - 15-06-2017 13:41

Zrób jakaś koszulkę dla fanów CR7, jakieś gadzety i sprzedawaj czy to poprzez shopify, czy przez własny sklep.
Ew. jakiś pp, i wstawiaj rzeczy dot. piłki nożnej i realu madryt.


RE: Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - avrice - 15-06-2017 15:12

Prawa autorskie? Licencja?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


RE: Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - Zły_Szeląg - 15-06-2017 15:46

Programy partnerskie bukmacherów to według mnie najlepsza opcja dla takiego targetu Big Grin


RE: Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - Cashkeg - 15-06-2017 15:48

Możesz założyć stronę internetową o tematyce piłkarskiej. Na facebooku będziesz mógł zamieszczać linki do wpisów związanych z CR7, które są umieszczone na twojej stronie (jakaś kasa z reklam będzie).


RE: Fanpage 250K zagraniczny jak na nim zarobić? - Dante_/ - 15-06-2017 16:01

(15-06-2017 15:12)avrice napisał(a):  Prawa autorskie? Licencja?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Prawa autorskie do osób publicznych? Jeżeli będzie on przedstawiał piłkarza "w jego środowisku" to nie musi posiadać żadnych praw autorskich.

@Topic
Możesz spróbować promować jakieś suplementy, jeżeli wiek i płeć to chłopacy 16+, ewentualnie sklep z jakimiś gadżetami tak jak napisał zbyszeq.