Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgarnij premię z Bankiem Millennium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zgarnij premię z Bankiem Millennium (/Temat-Zgarnij-premie-z-Bankiem-Millennium-148279)



Zgarnij premię z Bankiem Millennium - nitram - 15-06-2017 11:55

Zgarnij premię z Bankiem Millennium gwarantowana Premia 100 zł + dodatkowe 360 zł

W końcu po bardzo długim okresie bardzo przeciętnych promocji bankowych trafiła się naprawdę dobra promocja godna polecenia wszystkim, a w szczególności dla osób w wieku 18-26 lat warunki promocji są banalne


Promocja trwa tylko do 28 czerwca 2017 roku


[Obrazek: Zgarnij-premi%C4%99-z-Bankiem-Millennium-720x340.png]


O co chodzi ?

Żeby otrzymać 100 zł w skrócie musimy założyć konto bankowe, korzystając tylko i wyłącznie z linku zamieszczonego na stronie specjalnej -> link <-
Wykonać min. 1 płatność kartą lub blikiem w lipcu i sierpniu na dowolną kwotę (takie warunki są dla osób w wieku 18-26 lat).

Osoby od 26 roku w górę dodatkowo muszą zapewnić jeszcze wpływ na utworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może być przelew z naszego innego konta z konta znajomego, nie musi być to przelew wynagrodzenia). Nie musimy też co bardzo istotne tych pieniędzy wydawać.

Samo konto i karta spełniając warunek płatności min 1 raz w miesiącu staje się zupełnie darmowe (dla osób 18-26 lat) dla pozostałych osób aby konto było darmowe dodatkowo musimy spełnić warunek zasilenia konta na min.1000 zł.

Promocja skierowana jest dla nowych klientów, którzy nie dysponowali jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium po 01.04.2015r.



Organizatorem promocji jest Bankier.pl przy współpracy z bankiem Millennium

Zapowiada się bardzo dobrze, myślę że to będzie w najbliższym czasie najczęściej zakładane konto Bankowe. Promocja już się cieszy dużym zainteresowaniem a dopiero co się rozpoczęła.

Na chwilę obecną organizator nie przewiduje jakieś górnej granicy złożonych wniosków w promocji, ale z perspektywy czasu wiem, że często takie bardzo dobre promocje jak tak niestety lubią się zakończyć przed czasem ;/

W razie pytani czy wątpliwości odnośnie tej promocji proszę pisać w temacie lub sprawdzić na stronie jakzarobic100zl.pl pod tym adresem opisana jest szczegółowo ta promocja.
Zgarnij premię z bankiem Millennium Gwarantowane 100 zł + dodatkowe 360 zł


Za rejestrację w promocji z mojego polecenia bardzo dziękuję: Pamiętaj rejestrując się z mojego polecenia nic na tym nie tracisz, a ja otrzymuję nagrodę za poświęcony czas który wkładam na prześwietlanie regulaminu, szukaniu kruczków i znajdowanie naprawdę dobrych promocji


Regulamin promocji „Zgarnij premię z Bankiem Millennium” : regulamin

Więcej informacji i link do rejestracji w promocji: klik



Zgarnij premię z Bankiem Millennium - Hybrid1990 - 07-05-2019 17:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.