Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? (/Temat-Sex-Telefon-gdzie-najlepiej-podnajac-linie-148268)

Strony: 1 2


Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - johnnyfav - 14-06-2017 21:04

Witam,

Od pewnego czasu zarabiam sobie na programach partnerskich, chcę również założyć i promować tzw. sex telefon.

Rzecz w tym, że nie wiem, jak to promować, rozważam kilka opcji podnajęcia numeru, ale nie mam pomysłu, jak posadzić dziewczynę do rozmów z klientami, jak ją wyszkolić etc.

Ktoś mi podpowiedział, że można wynająć stanowisko w call center - ktoś próbował? Kogoś polecacie? A może ktoś sam się poleca?

Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - szykiryki - 14-06-2017 21:22

Co to znaczy wyszkolić dziewczynę do call center? Smile

Masz przeciez gotowe rozwiązania dedykowane do tego typu rozmów (czy to erotycznych czy ezoterycznych), jak zadzwonisz to laska zaczyna Ci sapać do telefonu bez uprzedzenia Smile.
Nazywa się to IVR i ma to w swojej ofercie kilku dostawców sub, m.in Firesub, Eforsa, MyLead itp.


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - fejQ - 14-06-2017 21:26

Rzecz w tym że jemu chyba chodzi o to by dzialac na własną rękę bez pośredników typu właśnie firesub, mylead czy eforsa


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - rachman - 14-06-2017 21:29

Cytat:jak zadzwonisz to laska zaczyna Ci sapać do telefonu bez uprzedzenia
Heart tekst wieczora beka


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - szykiryki - 14-06-2017 21:35

@[rachman], no coż taka prawda Smile. Kiedys testowalam, niby miała być ezoteryka i wróżby, a Pani zaczęła po prostu odstawiać sodomę i gomorę do słuchawki, zanim zdążyłam cokowliek powiedzieć Smile


@[fejQ], Jak chce działać na własna reke to DG i jazda, chociaz podejrzewam, ze On nie chce działać na własną rekę, bo to wiąże sie ze standardowymi kosztami działalnosci gospodarczej. Jeśli nie ma sprawdzonej niszy, lepiej zacząć typowy najem i skorzystać z gotowym rozwiązań IVR.
A skoro @[johnnyfav] pisze, ze nie wie nawet jak promować takie usługi, to zakładanie własnej linii nie ma raczej większego sensu w tej chwili, normalnie wpadają z IVR leady nawet za 70-90 zł, ale jeśli ma się pożądane źródło ruchu.


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - rachman - 14-06-2017 21:40

Cytat:niby miała być ezoteryka i wróżby
Łoł serio? No to już mniej śmieszne. Można stracić klientki Wink Albo zyskać stałych klientów płci męskiej beka Z tym że faceci mniej na ezo dzwonią...

Nawet jak chce na własną rękę to lepiej by spróbował za free popróbować w IVR skoro nie ma pojęcia zielonego o branży... z tym się zgadzam. Założy firmę i będzie zarabiać tyle że ledwo opłaty zrobi na początku.


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - fejQ - 14-06-2017 21:43

Kiedyś zadzwoniłem na sex tel w FS by sobie dobić do wypłaty i się nie odzywalem. Z początku "konsultantka" zaczęła mówić "haloo jesteś tam tygrysku?" Gdy się nie odzywalem to dodała "z resztą możesz się nie odbywać to i tak twoja kasa" i potem zaczęły się te całe ochy achy itp


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - rachman - 14-06-2017 21:45

Przynajmniej szczera Wink Pewnie brak gadki to nie rzadkie zjawisko Wink Dzwonią słuchać nie gadać... hehe


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - johnnyfav - 15-06-2017 19:27

Hej!

Dzięki za info, mi wydawało się, że firmy typu Firesub po prostu udostępniają nam numer, a to, kto rozmawia za jego pośrednictwem, to już moja sprawa. Widzę, że się w takim razie mylę. Niemniej, wolałbym na własną rękę zorganizować i dogadywać się z call center, jeśli jest taka możliwość.

Dzięki i pozdrawiam!


RE: Sex Telefon - gdzie najlepiej podnająć linię? - kniew - 15-06-2017 19:55

(15-06-2017 19:27)johnnyfav napisał(a):  Niemniej, wolałbym na własną rękę zorganizować i dogadywać się z call center, jeśli jest taka możliwość.
jest ale to kosztuje Wink