Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cięcia leadów Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Cięcia leadów Sub SMS (/Temat-Ciecia-leadow-Sub-SMS-148236)



Cięcia leadów Sub SMS - fejQ - 13-06-2017 13:45

Witam Wink

Wiadomo, że cięcia były, są i będąWink w mniejszym lub większym stopniu. Tak więc napiszcie gdzie ich doświadczyliśmy najwięcej a gdzie najmniej patrząc na serwisy w których dialacie lub dzialaliscie.

Uwzględniając następujące serwisy:
-LeadMore
-LeadNow/Fastlead
-Firesub
-Eforsa
-Mylead
-Pay2me
-Treepay


RE: Cięcia leadów Sub SMS - Bazyl - 13-06-2017 14:09

Nigdy na firesubie nie zauważyłem żadnych cięć, czasami zaległe leady nawet po tygodniu wpadały na moje konto Wink


RE: Cięcia leadów Sub SMS - szykiryki - 13-06-2017 14:12

Nie widząc kto jest autorem tematu, patrzac tylko na tytuł, wiedziałam, ze to Fejq albo Maciejoos Big Grin

Najwięcej ciec zanotowałam w easysub, do tej pory ucieli mi dokładnie 1024 leady!

Na Firesub, Leadmore, Leadnow, Fastlead nigdy nie odczułam większych cięć czy odchyleń od dniówek (nie licząc tych dni "aferowych").


RE: Cięcia leadów Sub SMS - twardy - 13-06-2017 14:15

Teraz cos ostro tna na treepayu.


RE: Cięcia leadów Sub SMS - fejQ - 13-06-2017 14:26

Na treepayu to podobno ostro z wypłatami podobno teraz tną Smile


RE: Cięcia leadów Sub SMS - aero2 - 13-06-2017 14:32

Jak sobie sam nie zfraudujesz leada, mając kasę na koncie w telefonie, to się nie przekonasz kto tnie.Smile


RE: Cięcia leadów Sub SMS - mysc - 13-06-2017 15:54

W przypadku zarabiania 10zł dziennie w serwisie "A" i skoku zarobków do 20zł dziennie po przepięciu linków do serwisu "B" - wcale nie jest takie oczywiste, że serwis "A" ciął leady. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być po prostu masa.

Pomijając: pogodę, dzień tygodnia, porę dnia, okres dla danej grupy wiekowej (np. matura, sesja, wakacje, itd.) - trzeba zwrócić uwagę, że nie tylko Ty promujesz ten program (i tą samą usługę!). Ta sama usługa jest podpięta pod wiele programów - a jak wiemy każdy może się zapisać do usługi tylko raz. Im świeższa usługa - tym większe możliwe potencjalne zarobki. Dlatego czasem przenosząc linki do mniejszych serwisów można doświadczyć skoku zarobków. Takiego samego skoku można doświadczyć zmieniając promowaną usługę w ramach jednego serwisu albo zmieniając stawkę (może jest za wysoka w stosunku do grupy odbiorców?).

Moim zdaniem żaden serwis nie tnie leadów, każdemu zależy na jak największych zarobkach partnerów. To jest ciągły wyścig i walka o użytkowników (chyba, że... tak naprawdę wszystkie serwisy należą do tej samej osoby, a pozorna konkurencja to SPISEK ;P).

Jedyną możliwością realnego sprawdzania ew. cięć, tak jak napisał @[aero2], jest zapisywanie się z własnego numeru Smile

.