Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek (/Temat-Bitcoin-Crypto-latwy-szybki-zarobek-148235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 22-08-2017 21:30

(22-08-2017 20:34)mattxx napisał(a):  Panowie - nie marnujcie czasu na obelgi i wyzwiska, bo staje się to żałosne. Zostańmy w temacie kryptowalut.
Całkowicie popieram te słowa - ale jak widzisz czasami się znajdzie osoba którą zazdrość zżera i zachowuje się jak...
Zacznę na dniach coś tutaj wrzucać - przyznam że nie chciało mi się wklejać Jerk - ale każdego dnia handlujeCool


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Makabrycy - 22-08-2017 22:02

a może jakiś kanał na telegramie slacku, telegramie a nawet Fb - ale temu medium nie ufam, lub coś w ten deseń ? uczę się dopiero w materi krypto tradingu i chętnie bym popatrzył, poczytał kogoś lepszego w tej materii Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 23-08-2017 08:14

(22-08-2017 22:02)Makabrycy napisał(a):  a może jakiś kanał na telegramie slacku, telegramie a nawet Fb - ale temu medium nie ufam, lub coś w ten deseń ? uczę się dopiero w materi krypto tradingu i chętnie bym popatrzył, poczytał kogoś lepszego w tej materii Smile

Dobra myśl z Telegramem.


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - DonWestbam - 23-08-2017 08:46

(22-08-2017 16:18)k4rol napisał(a):  Hahah cwaniaki dwa. Podałem adres boi się przyjechać to niech poda swój szczur który kozaczy w necie. Nie stać was nawet na samochód tylko rower albo pięta palec. Jesteście siebie warci. Za malutki jeden z drugim jesteście do mnie. Szkoda słów na was także nara szczury. Będę mądrzejszy i odpuszczę z wami ta podpisowe. Bo tak zachowuje się tylko gimbaza. Wiem coś o tym bo nie z jednym się spotkałem a okazał się szczurem zabitym deskami. Papa dziecię. Nie długi wiwczorynka to pora dla was.

Asino ty kozaczysz to podaj na PWN adres albo ja Ci podam i się spotkamy w realu a nie będziesz tu udawał kozaki w necie a w świecie pi***

15 letni szczyl Big Grin Taki to powinien z miejsca perma dostac a nie 20% Big Grin


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - miki555555 - 23-08-2017 08:46

BTC-analityk świetny pomysł, kiedy możemy dołączyć do twojego kanału na telegramie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 23-08-2017 16:36

(23-08-2017 08:46)miki555555 napisał(a):  BTC-analityk świetny pomysł, kiedy możemy dołączyć do twojego kanału na telegramie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Postaram się na dniach coś z tym zrobić i założyć tam kanał - wszystko napiszę tutaj.


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Makabrycy - 23-08-2017 20:08

jestem zainteresowany jak już wcześniej pisałem Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - mireck - 26-08-2017 20:13

Telegram jest mega dobry co do sygnałów Wink Ale i pogadać mozna Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Dodopl - 28-08-2017 22:14

BTC Analityk Smile Jak tam idzie zakładanie kanału? Fani czekają Smile!


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 29-08-2017 09:25

Wybaczcie na dniach założę i odpowiem na wszystkie pytania trochę mam zawałkę w handlowaniu i nie mam tak czasu - testuje nowe giełdy w chinach i innych krajach - jak skończę testy zacznę tutaj działać na nowo.
A dziś Bitbaj Szmot przeszedł znów wszystko 6godzin czekania na wypłatę BCC z ich giełdy - i co ? i NIC! idioty nadal nie wypłacili - musiałem wycofać ofertę. Odradzam każdemu tam wysyłania sowich pieniędzy!!