Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek (/Temat-Bitcoin-Crypto-latwy-szybki-zarobek-148235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 09-08-2017 13:26

Za parę dni się pojawię na nowo Smile trochę jestem zajęty.

UWAGA!!! - z tego co czytam uważajcie na giełdę Liqui - podobno nie wypłaca monet !! ludzie tygodniami czekają na odpowiedź i jej nie otrzymują. Znikają spore jak i małe kwoty . Monety znikają na jakieś inne adresy.


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - mireck - 10-08-2017 18:37

Robieniem hajsu zajęty ? Big Grin
Pewnie cieszy Cię wybicie OMG i NEO ? Big Grin


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 12-08-2017 08:19

Teraz wam zademonstruje jakie szczury są tutaj na forum - "karolek" pierw się rzucał a teraz prosi o informacje - szczur nr 1 na tym forum Big Grin właśnie otrzyma piękną wiadomość zwrotną.

[Obrazek: 5wjmQu0.png]


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - sowiecki odpad - 12-08-2017 08:56

Takich to trzeba gnoić z całą surowością. Nie ma co pomagać.


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 12-08-2017 12:57

(12-08-2017 08:56)sowiecki odpad napisał(a):  Takich to trzeba gnoić z całą surowością. Nie ma co pomagać.

Też jestem tego zdania. Jaką SZUJĄbeka trzeba być że pierw się rzucać a teraz prosić o informacje. Ale widać Karolka to rodowa szuja Big Grin

Sowiet Fajny login ;D

Tak jak pisałem wcześniej trzymajcie się z dala od giełdy LIqui - Zjeb**ne szma*y gdzieś zapodziały moje monety za 3 tys zł


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Ratchet - 13-08-2017 16:14

Ostatnio piszesz, że starasz się zarabiać w ten sposób, iż obracasz 0,1 BTC, z którego w ciągu miesiąca robisz 1 BTC, potem wypłacasz 0.9 BTC i znowu inwestujesz tym 0,1 BTC i tak w kółko. W związku z czym mam takie pytanie, jaki procent Twoich zysków to zarabianie na "kombinowaniu", czyli arbitraż, handel, zauważanie pewnych zależności między giełdami, itd., a jaki procent to zysk ze zwykłych inwestycji, czyli podejrzewasz, albo masz informację, że jakś coin pójdzie do góry, albo premiera jakiejś nowej krypto, gdzie na starcie można dużo zarobić, itd.?


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 13-08-2017 20:13

(13-08-2017 16:14)Ratchet napisał(a):  Ostatnio piszesz, że starasz się zarabiać w ten sposób, iż obracasz 0,1 BTC, z którego w ciągu miesiąca robisz 1 BTC, potem wypłacasz 0.9 BTC i znowu inwestujesz tym 0,1 BTC i tak w kółko. W związku z czym mam takie pytanie, jaki procent Twoich zysków to zarabianie na "kombinowaniu", czyli arbitraż, handel, zauważanie pewnych zależności między giełdami, itd., a jaki procent to zysk ze zwykłych inwestycji, czyli podejrzewasz, albo masz informację, że jakś coin pójdzie do góry, albo premiera jakiejś nowej krypto, gdzie na starcie można dużo zarobić, itd.?


Nie mam ustalonego działania wstaję rano i działam albo handluje na jednej giełdzie albo handluję na arbitrażu na wielu giełdach. Często sporo starych znajomych do mnie pisze o możliwych pompkach jakiś krypto - raz wchodzę w te informacje raz nie. Jedna osoba z tego forum ma ciągły kontakt ze mną i widzi co robię bo często się wymieniamy informacjami mimo iż kolega się uczy widzę w nim potencjał do ładnego zarabiania Big Grin oby tak dalej a kiedyś cię odwiedzę i walniemy jakieś impreza .


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Carnage - 13-08-2017 20:15

Lol


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 14-08-2017 18:23

No to mamy pauze na trex z handlowaniem Big Grin dawno tego nie widziałem Jerk2


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 16-08-2017 14:42

Uwielbiam ustawiać się na spadki kiedy moneta jest na pompie Smile
moneta pompowana 5500sat a ja się ustawiam na 4613-dodam że najniższy spadek to 4598 ( wyszedłem z giełdy - przyznam że zapomniałem że się ustawiłem na kupno za +/-2k zł - wracam bo godzinie a tam monetki w balansie giełdy - obecna cena 4940 ) +/- 150 zł z nic nie robienia a jeszcze cały dzień


[Obrazek: mhNb6aV.png]

Jak wiecie bitbay otwiera nowa gielde w indiach ( z moimch wyliczen zapewne kazda moneta po wlaczeniu tej gieldy bedzie ladnie pompowana co zapewne da ladne zarobki Big Grin ) tak jak nigdy zapraszam do rejestracji na ta gielde :

https://auth.bitbay.net/ref/BTCanalityk2

jesli sie zapiszesz napisz do mnie pw cos z tym zrobimy Smile