Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek (/Temat-Bitcoin-Crypto-latwy-szybki-zarobek-148235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Orelek - 28-07-2017 13:00

Analityk-BTC to zaje**sty gość, pisałem z nim na priv. Jest to bardzo doświadczona osoba z handlowaniem kryptowalutami i niektóre nowe osoby mogą go jeszcze nie ogarniać. Gra na zaawansowanym poziomie, gdzie trzeba mieć już jakąś wiedzę i conajmniej kilka transakcji za sobą.

Pomimo tego gość jest Super, doradzi, pomoże, podpowie, wskaże strategie! Więcej takich ludzi jak Analityk-BTC

Reput Mordko! : PP


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - miki555555 - 28-07-2017 13:25

BTC-Analityk podasz do siebie jakiś namiar? Chciałbym z tobą porozmawiać?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Ratchet - 29-07-2017 10:51

W swoich działaniach korzystasz może z takich giełd jak: Yobit, HitBTC, Cryptopia, Liqui, Novaexchange, CoinExchange? Są to biedniejsze wersje Bittrexa, ale też mają całkiem sporo różnych kryptowalut i zauważam tam czasami okazje do arbitrażu. Jakie masz opinie o nich? Da się coś zarabiać na samym spreadzie, jest sporo krypto ze średnią płynnością, gdzie spread wynosi co najmniej kilka procent i wydaje mi się, że coś mogłoby z tego być, ale może mi się tylko wydaje? Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 29-07-2017 11:39

(29-07-2017 10:51)Ratchet napisał(a):  W swoich działaniach korzystasz może z takich giełd jak: Yobit, HitBTC, Cryptopia, Liqui, Novaexchange, CoinExchange? Są to biedniejsze wersje Bittrexa, ale też mają całkiem sporo różnych kryptowalut i zauważam tam czasami okazje do arbitrażu. Jakie masz opinie o nich? Da się coś zarabiać na samym spreadzie, jest sporo krypto ze średnią płynnością, gdzie spread wynosi co najmniej kilka procent i wydaje mi się, że coś mogłoby z tego być, ale może mi się tylko wydaje? Smile

nie mogę wam wszystkiego pisać jak uczyć dziecko od podstaw Smile jeśli czegoś sami nie sprawdzicie nigdy nie będziecie wiedzieć jak to działa - jedynie będziecie gdybać a zarabianie nie na tym polegaSmile

cryptopia owszem kiedys - czasy chyba jak zaistniala pierwszy raz na swiecie -jak teraz nie wiem czy dziala dobrze , hitbtc tez czasami jesli widze zarobek na altach , liqui - czasami lecz widzialem ze ma wiele bledow i z tego co czytalem ludzie non top narzekaja , coinexch- tylko do ufocoina mialem konto na tej gieldzie .

Tutaj taka mała bardzo stara ciekaowstka o swiecie btc ( oh kiedy to bylo Big Grin )
-pierwszy wpis na swiecie tzw Satoshi Nakamoto o sieci BTC

http://p2pfoundation.ning.com/forum/topics/bitcoin-open-source?commentId=2003008%3AComment%3A9493

-tutaj już wpis z konta Satoshi ( 5 lat później ) - ktos smialo pisze z konta Satoshi ze jego dane jego hasla i jego ip sa dostepne w darknecie itd ... Smile

txt postu Smile
Permalink Reply by Satoshi Nakamoto on September 8, 2014 at 23:10

"Dear Satoshi. Your dox, passwords and IP addresses are being sold on the darknet. Apparently you didn't configure Tor properly and your IP leaked when you used your email account sometime in 2010. You are not safe. You need to get out of where you are as soon as possible before these people harm you. Thank you for inventing Bitcoin."

Tak mi sie na wspomnienia zebralo Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 30-07-2017 01:02

Panowie coś się dzieje właśnie przypadkiem natknąłem się w liście top 100 BTC na ruch w portfelu Bitcoina który nie był ruszany 4 lata . właśnie ktoś wyprowadził ponad 66 tys Bitcoinów z tego portfela . jest to pierwsze i jedyne wyjście na tym portfelu . czyżby satoshi się poruszył ?


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - miki555555 - 30-07-2017 07:33

Co to może oznaczać?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - KubereK - 30-07-2017 23:51

@BTC-analityk
Na czas hardforka dajesz spokój z handlem? Czekasz jakiś odstęp czasu od 1 sierpnia, czy normalnie lecisz? Myslalem zeby poprobowac troche na dniach, ale nie jestem pewien ze wzgledu wlasnie na ten 1 sierpien, bo chyba na btc czy innych altcoinach roznie moze sie to odbic. Jakiej jestes mysli?


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 31-07-2017 06:53

nikt nie jest pewien co się stanie bo to coś nowego się dzieje z BTC. tak z handlem mam pauze . ale jutro już będę działał na nowo . dziś podjąłem decyzję że na każdej z giełd gdzie posiadam środki kupuję po 0.5 BTC do swapa na BCC/BCH. 50% otrzymanych BCC/BCH sprzedaję na starcie a 50% zostawię sobie na kiedyś Jerk


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - KubereK - 31-07-2017 10:53

super, dzieki, bede sledzil tematWink


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 01-08-2017 10:23

Jak Panie i Panowie czekacie na swoje BCC/BCH ? Smile https://coin.dance/ impreza rozpoczyna się za 3 godziny impreza

ps. czy odwiedzają ten temat osoby potrafią od podstaw stworzyć stronę internetową ?

Bogactwo rośnie czy tez to obserwujecie ? aktualny skok ceny BCC aka. BCH o 50% ? Smile

Czy oferta kupna BCC nie wygląda interesująco i ? 88 tysięcy BTC

[Obrazek: tW1VXKX.png]