Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek (/Temat-Bitcoin-Crypto-latwy-szybki-zarobek-148235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 01-07-2017 15:59

dzis max jutro tutaj na forum podam login do mojego konta skype ktory bede zakladal - naprawde lepiej jest tlumaczyc slownie o altach i btc - pozdrawiam i udanego handlowania Wink


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Ratchet - 02-07-2017 11:58

Robiąc arbitraż, między jedną, a drugą giełdą, przerzucasz kryptowaluty najpierw na swój portfel, a później na drugą giełdę, czy bezpośrednio z giełdy na giełdę? Stosujesz też może arbitraż oparty na kupowaniu, lub sprzedawaniu kryptowalut za dolary, bądź euro, za pomocą kont walutowych i kantorów internetowych?

Napisałeś, że Bitbay ma skandalicznie długi czas wysyłki kryptowalut, a jak to wygląda z innymi giełdami i różnymi altami, jakie mniej więcej to są czasy? Tych wypłat dokonują jakieś automaty, czy ludzie, a może to zależy od giełdy?


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - AresxXx - 15-07-2017 23:11

podbijam


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - janbers - 17-07-2017 08:37

Arbitraż to nie tylko sztuka tanio kupić i sprzedać. Ale tu dominujacą role stanowi czas. To bardzo dynamiczny rynek i rolę grają tu sekundy. Ręcznie to zapomnij, jedynie ustawienie 'botów' pozwoli Ci nie jako z automatu w odpowiednim czasie zareagować. Wtedy zarabiasz, i istotne tu non stop trzymasz rekę na 'pulsie'


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Orelek - 17-07-2017 13:28

BTC-Analityk podaj adresk skype, z chęcią wezmę udział w spotkaniu : ))


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 19-07-2017 10:14

(17-07-2017 08:37)janbers napisał(a):  Arbitraż to nie tylko sztuka tanio kupić i sprzedać. Ale tu dominujacą role stanowi czas. To bardzo dynamiczny rynek i rolę grają tu sekundy. Ręcznie to zapomnij, jedynie ustawienie 'botów' pozwoli Ci nie jako z automatu w odpowiednim czasie zareagować. Wtedy zarabiasz, i istotne tu non stop trzymasz rekę na 'pulsie'

mylisz się Smile ja zawsze wszystko ręczni kupuję - 4 lata i nigdy nie używałem bota . czekam na spadek i kupuję lub analizuję na ile spadnie ustawiam się i czekam - później raz dwa na drugą giełdę i handel oczywiście jeśli tam jest ustawione na droższe kupno . jeśli nie to czekam aż będzie pompka na obecnej giełdzie gdzie kupowałem . zawsze mam otwarte tak średnio 3-7 monet i przeglądam ceny i różnicę

czy skype można odszukać po @ ? raz w życiu zakładałem tam konto i nie wiem jaki mam login byście mnie odnaleźli Wink

Ważne !! Czy są tutaj osoby z kontem na bitcointalk ? mam bonusik dla takich osób za małą pomoc - płacę raz dwa Smile

(02-07-2017 11:58)Ratchet napisał(a):  Robiąc arbitraż, między jedną, a drugą giełdą, przerzucasz kryptowaluty najpierw na swój portfel, a później na drugą giełdę, czy bezpośrednio z giełdy na giełdę? Stosujesz też może arbitraż oparty na kupowaniu, lub sprzedawaniu kryptowalut za dolary, bądź euro, za pomocą kont walutowych i kantorów internetowych?

Napisałeś, że Bitbay ma skandalicznie długi czas wysyłki kryptowalut, a jak to wygląda z innymi giełdami i różnymi altami, jakie mniej więcej to są czasy? Tych wypłat dokonują jakieś automaty, czy ludzie, a może to zależy od giełdy?

na moje oko większe i lepsze giełdy robią to z automatu - na trexie raz dwa czasami parę sekund czasami parę minutek ale nie jak to bywa na bitbay 30 min czy więcej bo z takimi czasami to arbitrażu można zapomnieć


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Orelek - 19-07-2017 11:15

[1 Kwestia]
Hej, czy przewidujesz teraz, niedługo jakieś spadki dla krypto i zechciał byś się tą informacją podzielić??

[2 Kwestia]
Mordeczko, skąd brać informację?? Czy to jest takie mocne "wertowanie" internetu wzdłuż i wszerz czy raczej masz sprawdzone źródła/stronki/ludzi którzy Ci w tym pomagają?

Jeszcze jedna sprawa. Na początku tego wątku pisałeś że zapodasz jakieś informacje na temat pompek do krypto. Z chęcią bym zgłębił wiedzę! Smile

Samych WYSOKICH lotów Ci życzę !!! : ))

Ps. Ja mam konto na bitcointalk.org Smile)


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - remis - 20-07-2017 20:12

"Ważne !! Czy są tutaj osoby z kontem na bitcointalk ? mam bonusik dla takich osób za małą pomoc - płacę raz dwa Smile"

Strzała,

ja mam konto na bitcointalk.org - login taki jak tu - remis
chętnie pomogę bez płacenia, ale nie ukrywam - fajnie było by się czegoś nauczyć Wink

pozdrwiam


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - remis - 25-07-2017 11:31

Heya,

szkoda że Autor wątku nic więcej nie pisze.....
zapowiadało się bardzo ciekawie - miałem nadzieję że się czegoś nauczę Smile
to pewnie ta aura - widzę po wypowiedziach Pana Analityka że jak leje to on handluje i zarabia Smile
pewnie jak jest słońce to "carpe diem" - też tak lubię - pracować kiedy mi się chce a jak mi się nie chce to mieć
wyjeb... na wszystko - bardzo cenię ludzi którym się to udaje - dlatego Pana Zdrowie - Panie BTC Analityku!
a jeśli zechce Pan podzielić się np ze mną swoją wiedzą to obiecuję że po pierwszej zarobionej bani (wystarczy w PLN) -
ku czci Pana Imienia - jeśli będzie mi je dane poznać - pomnik wzniosę na chwałę wieczną!
tylko musimy się sprzęgać bo isl.m nadchodzi a wraz z nim smutek, mrok i pożoga...
chociaż - idąc tym tokiem - jeśli niedźwiedź wyleci przez okno - to do czego uciekną inwestorzy ???

Crypto - rules !!! winter is coming...


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 28-07-2017 11:13

Witajcie z racji iż sieć BTC jest zagrożona na wiele zmian( co jeszcze nie jest do końca pewne ) mam ostatnio mało czasu by coś tutaj wklejać - ale handluję każdego dnia kupuję sprzedaję nic się nie zmienia Wink Jeśli chcecie znać odpowiedz na jakieś konkretne pytanie zadawajcie je śmiało jeśli będę potrafił pomogę i odpowiem na zadane pytania . Jeśli chodzi o moje zarobki to stawiam sobie takie minimum co miesiąc zrobić z 0.1 btc - 1 BTC i mieć zysk rzędu +/-10k zł na miesiąc . Jak pisałem +/-2 miesiące temu wysprzedałem ponad 90% swoich BTC i chciałem zacząć na nowo z małą kwotą właśnie jaką jest 0.1 BTC. na czas obecny dziś wybija dokładnie 2 miesiąc a moje saldo wynosi 18k zł + 3 tysiace wypłacone co daje 21 tys zł czyli 20 tys zł na plus tak jak sobie to założyłem 2 miesiące temu by zacząć od nowa Wink dodam że spokojnie mogłem zrobić z tego 0.1 btc w 2 miesiące 5 BTC lecz nie zawsze mogłem być dostępny na giełdach

tutaj dam przykład jak trzeba się ustawiać by dobrze zarobić - ( przykład z miesiąca wstecz kiedy to wchodziła nowa moneta na giełdy - jej cena ico wynosiła coś około 100k satoshi za sztuke moje ustawienie to 13k za sztukę ) Teraz pytanie dlaczego tak nisko się ustawiłem ? Smile już odpowiadam - ustawienie na 13k dlatego że : lubię 13-stkę , piątki trzynastego to moje szczęśliwe dni , 13k dlatego że mało było BTC ustawionych na kupno wyżej Smile 13k z racji iż ludzie otrzymali swoje darmowe bonusy no i może ktoś wysypie dużo dużo niżej niż cena ICO Smile ustawiłem się o 1 w nocy i odleciałem przy giełdzie - kiedy obudziełem się o 4 rano już było po Smile

[Obrazek: Du4m3ad.png]

ustwienie kosztowało mnie jak widać 270-280 zł - sprzedanie 50 monet dało mi już zysk 170 zł a zostało mi jeszcze +/- 165 monet . dodam że sprzedałem je już na innej giełdzie po droższej cenie niż te 50 sztuk . z wyliczeń wyszło że z tych zainwestowanych 0.0278 BTC otrzymałem na koniec 0.21 +/- BTC

Dodam wam takie małe info dla tych co mogą nie wiedzieć - Bittrex 2 dni temu dał informacje że spokojnie można u nich trzymać BTC i jeśli nastąpi podział BTC na naszym koncie po 1 sierpnia zobaczymy w saldzie konta dodatkowe BCC- BitCoinCash w skali 1:1 - jeśli macie 1 BTC po 1 sierpnia Będziecie mieć 1 BTC + 1 BCC ( obecna cena BCC - 0.1-0.12 BTC za sztukę BCC ) Z tego co mi wiadomo nie jest pewne czy Trex będzie handlować BCC ale wiadome jest że będzie można je jak coś wycofać od nich z giełdy do innej. Tą samą informacje otrzymałem z Polskiej giełdy Bitbay że można śmiało trzymać BTC u nich ale nie wyprowadzać je z giełdy w dniu 1 sierpnia do sieci BTC by nie było problemów i tak jak w przypadku Trexa na Bitbay jeśli macie BTC otrzymacie nowe BCC w sakli 1:1

https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115000808991