Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek (/Temat-Bitcoin-Crypto-latwy-szybki-zarobek-148235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 01-09-2017 11:55

Właśnie jestem w fazie testowania "Slack" - myślę że max poniedziałek podam wam tutaj link.
Zrobię Kanał a w nim kilka tematów ( analiza, info o monetach - oddziele tematy do każdej waluty, itd,itd )
Ps:czy ktoś zna się dobrze na slack-u ?


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - miki555555 - 01-09-2017 11:56

(01-09-2017 11:55)BTC-analityk napisał(a):  Właśnie jestem w fazie testowania "Slack" - myślę że max poniedziałek podam wam tutaj link.
Zrobię Kanał a w nim kilka tematów ( analiza, info o monetach - oddziele tematy do każdej waluty, itd,itd )
Ps:czy ktoś zna się dobrze na slack-u ?
Nie możemy już się doczekać

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

(01-09-2017 11:56)miki555555 napisał(a):  
(01-09-2017 11:55)BTC-analityk napisał(a):  Właśnie jestem w fazie testowania "Slack" - myślę że max poniedziałek podam wam tutaj link.
Zrobię Kanał a w nim kilka tematów ( analiza, info o monetach - oddziele tematy do każdej waluty, itd,itd )
Ps:czy ktoś zna się dobrze na slack-u ?
Nie możemy już się doczekać

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja znam się na telegramie i naprawdę polecam większość grup kryptowalutowyvh tego używq

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 01-09-2017 12:08

Miałem działać z telegramem ale zrezygnowałem na rzecz Slack-a gdyż tam prowadzę większość rozmów między giełdami czy założycielami monet. Myślę że do poniedziałku dam radę go rozgryźć.
Slack będzie dla wszystkich - każdy będzie miał możliwość zadawania pytań jak i samemu udzielać informacji czy też podawać wyszukane przez siebie ciekawe info.


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - miki555555 - 01-09-2017 12:08

(01-09-2017 12:08)BTC-analityk napisał(a):  Miałem działać z telegramem ale zrezygnowałem na rzecz Slack-a gdyż tam prowadzę większość rozmów między giełdami czy założycielami monet. Myślę że do poniedziałku dam radę go rozgryźć.
Slack będzie dla wszystkich - każdy będzie miał możliwość zadawania pytań jak i samemu udzielać informacji czy też podawać wyszukane przez siebie ciekawe info.
Super

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - Shadecaster2 - 01-09-2017 12:15

też czekam, jak bedziesz miał czas napisz coś o LSK : >


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - kriso01 - 01-09-2017 12:54

Bardzo fajna inicjatywa. Również czekam Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 01-09-2017 14:04

Dziękuję za słowa poparcia.
Pytanie do Was - Jakie monety najlepiej dodać ? takie które mają ciekawy potencjał skoku czy też ciekawy system. Proszę o pomocne rady - Jakie i dlaczego zakładki z monetami dodać.
Zakładka bitcoin,lisk,luźna rozmowa,wykresy analiza - już istnieją " dodaję to w wolnym czasie i dlatego tak wolno mi to idzie Wink"
Pierwszy raz działam w tym czymś jako administrator - proszę o zrozumienie dlaczego tak długo to trwaXpokerface

Dodałem już 2 boty z cenami krypto walut - są dostępne już w istniejących tematach.

[Obrazek: uv6SOJT.png]

W zielonych polach - komendy do uzyskania informacji o monecie którą obecnie szukamy.

Do głównego tematu Wink - BTC ładnie pompuje - 4120 Euro rekordowa cena na krakenie - czekać na spadki krypto Smile
A ja wczoraj-znaczy dziś utopiłem 300 zł Wink moja największa strata przez 4 lata działania facepalm Wtopiłem na MCO - ale fakt faktem nie moja winaJerk2 Kiedy robiłem wysyłkę monet sieć ethereum złapała jakaś zwieszkę i moje monety znikły - brak transakcji , brak monet a MCO dump piękny - o 4-5 rano otrzymałem @ od richa że moje monety są przywrócone na konto - szybka reakcja - analiza wykresu MCO , cenny btc ?? I iii ? I stwierdzam rano btc dalej pójdzie w górę alty polecą : trzeba sprzedać z mniejsza stratą i tak dziś to odrobię Big Grin no to sprzedałem - nie myliłem się MCO dalej dump BTC góra.


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - kriso01 - 01-09-2017 20:14

Jestem świeży i ja osobiście przyglądam się NEO, OMG, MCO więc bym się bardzo cieszył jakbyś dodał te coiny Smile No i inne z potencjałem skoków również ucieszą Smile


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - rufus91 - 02-09-2017 03:14

Dodaj coś o litecoin, zcash i może jakieś propozycje inwestycji dlugoterminowych. Pozdrawiam


RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek - BTC-analityk - 02-09-2017 08:30

Jedno główne pytanie Smile ile osób będzie chętnych do bywania na Slacku?