Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] administrowanie forum o nauce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] administrowanie forum o nauce (/Temat-Zlece-administrowanie-forum-o-nauce-148227)



[Zlecę] administrowanie forum o nauce - mclain - 13-06-2017 00:56

Mam forum o nauce, głównie o angielskim. Ruch zrobił się na nim słaby, a chciałbym trochę z nim przyśpieszyć.

Szukam osoby odpowiedzialnej, kreatywnej (z pomysłami), z inicjatywą.

Na takim forum trzeba by inicjować dyskusje, czasem zakładać nowe tematy, przede wszystkim udzielać się na forum (doradzać innym).

Chcę nawiązać powazną współprace na lata. Płacę fair i oczekuję uczciwości i zaangażowania.

Daję Ci wolną rękę - napisz co możesz zrobić i na ile to wyceniasz (zapraszam na priv).


RE: [Zlecę] administrowanie forum o nauce - KontrolC - 13-06-2017 09:49

Napisz na pw kogo dokładnie szukasz (pisarza, postownika, kolesia od pozycjonowania)


RE: [Zlecę] administrowanie forum o nauce - mclain - 13-06-2017 10:22

Odpiszę tutaj: Szukam każdego po trochu, w zależności co ta osoba może zrobić.
Jeśli chcesz popisać i poadministrować, to napisz co możesz zrobić i za ile.

Nie chciałbym jedynie postownika, bo to praca "na oowal się". Wolę coś poważniejszego.


RE: [Zlecę] administrowanie forum o nauce - żabson - 17-06-2017 20:21

Podeślij na PW link Wink


RE: [Zlecę] administrowanie forum o nauce - nunek07 - 28-06-2017 10:35

Odezwij się na priv ze szczegółami, linkiem do strony, propozycją, itp Smile
Znam temat, dodatkowo jeśli jest to forum o angielskim, to tym bardziej się piszę - skończyłem filologię ang Wink


[Zlecę] administrowanie forum o nauce - Coristo - 04-10-2017 20:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.