Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CS:GO przedmiot 0,04$ + LOSOWY SKIN DO 10,00$! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CS:GO przedmiot 0,04$ + LOSOWY SKIN DO 10,00$! (/Temat-CS-GO-przedmiot-0-04-LOSOWY-SKIN-DO-10-00-148194)



CS:GO przedmiot 0,04$ + LOSOWY SKIN DO 10,00$! - JaśnieD - 11-06-2017 19:26

KOD: JaśnieD

Witajcie, chciałbym Was zaprosić na aukcje internetową w serwisie allegro gdzie możecie zakupić za pomocą jednego kliknięcia - dwa przedmioty ( jeden o wartości 0,04$, a drugi losowy przedmiot o wartości do 10,00$ ). Im większa ilość zakupionych sztuk, tym jest większa szansa na przedmiot z górnej półki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie bezpośrednio w aukcji.

Ja osobiście zakupiłem dziś 5 przedmiotów i dostałem dwa przedmiot o wartości 4 i 2 euro, wydałem 5zł, a zyskałem 24zł - więc jestem bardzo zadowolony, a do tego dostałem wiadomość, że jeżeli ktoś poda mój nick, czyli JaśnieD w wiadomości do sprzedającego - to przy kolejnym zakupie dostanę gratis. Więc bardzo Was serdecznie proszę, ponieważ zamierzam znów zakupić ale większą ilość sztuk - więc proszę abyście wpisali mój kod, nawet kupując 1 sztukę. Bardzo proszę i pozdrawiam.

Wpiszcie kod "JaśnieD" przy wiadomości dla sprzedającego - proszę!

http://allegro.pl/cs-go-przedmiot-0-04-losowy-skin-do-10-00-i6852163161.html



CS:GO przedmiot 0,04$ + LOSOWY SKIN DO 10,00$! - Hybrid1990 - 11-06-2017 19:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.