Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matheenn oszust/złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Matheenn oszust/złodziej (/Temat-Matheenn-oszust-zlodziej-148185)



Matheenn oszust/złodziej - Captain - 11-06-2017 14:14

Zgłaszam oszusta do zbanowania. Kwota co prawda, niewielka, ale zawsze.
@[Matheenn]


Pożyczył ode mnie 50zł w kwietniu, czas na oddanie miał do 6 maja. Wysyłałem mu kilka razy przypomnienia, na forum logował się ostatnim razem wczoraj, ale odpowiedzi żadnej nie dostałem.

Tutaj screen:
[Obrazek: Screensho_aqseqhe.jpg]


RE: Matheenn oszust/złodziej - Hybrid1990 - 11-06-2017 14:20

@[Matheenn] oddaj pożyczone pieniądze, albo opuścisz naszą społeczność.


RE: Matheenn oszust/złodziej - Captain - 13-06-2017 20:28

Logował się wczoraj i dalej żadnej odpowiedzi.


RE: Matheenn oszust/złodziej - Gremquen - 13-06-2017 20:31

jejku... czemu wy userom z 45 postami pożyczacie kase?
Jeszcze większość postów z 2010-2015, teraz sobie o koncie przypomniał.

Co mu po tym, że bana dostanie. Wielka strata na pewno dla niego Wink

5 dych niby nic. Ale dla 5 zeta warto je tracić?

Jak chciał na % to niech sobie chwilówke weźmie. Jeszcze z reflinku to zarobi na tym....


RE: Matheenn oszust/złodziej - Captain - 13-06-2017 20:55

@up: Czemu? Bo głównie tacy piszą o pożyczki. Rzadko się zdarza aby ktoś z dużą ilością postów pisał do mnie o pożyczkę Wink
Generalnie większość z tych którym pożyczam oddaje.

W tych pożyczkach najważniejsze jest to aby zbudować sobie, że tak powiem bazę stałych klientów. Mam paręnaście osób które pożyczają u mnie od dawna regularnie, jak potrzebują i zawsze oddają. I pożyczam głównie im, ale czasem trzeba też komuś nowemu, aby to grono stałych klientów się poszerzało. A wiadomo z nowymi osobami którym pierwszy raz pożyczam różnie bywa i czasem się zdarza tak jak w powyższym przypadku.


RE: Matheenn oszust/złodziej - rachman - 13-06-2017 21:06

@Captain ale uważaj bo pojawiają się oferty chęci odkupu konta. Dlatego osobom które długi czas nie były aktywne i nagle wracają od razu chcąc pożyczać to ryzykowne, radziłbym uważać. Już 2 razy się z tym spotkałem.