Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co o tym myślicie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Co o tym myślicie (/Temat-Co-o-tym-myslicie-148175)

Strony: 1 2 3


Co o tym myślicie - tomekj3 - 10-06-2017 22:39

Wpadłem na pomysła by zrobić alternatywę dla FB. Oczywiście prywatną alternatywę, tak aby każdy mógł pisać co chce, jak chce, z kim chce i o czym chce. Jak wiadomo to fb to inwigilator - a mój serwis by nie śledził użytkowników. Także zapraszam Was na http://privday.com kilka funkcji jeszcze nie działa, no ale zapraszam do rejestracji. Mam nadzieję, że razem uda nam się zbudować coś typowo bezpiecznego Smile


RE: Co o tym myślicie - kaktuho - 11-06-2017 00:25

Wpadłem na pomysł aby piec bułki Smile Zrobie konkurencję każdej piekarni .... Nad pomysłem mysłałem koło 13 sekund Smile

Będę piekł bułki z mniejszą ilością mąki Smile zamówienia na pw poproszę Wink Tradycyjne bułki bez maki ... promocja Smile 80% drożej Smile spowodowanę jest to mniejszą ilością mąki Smile


RE: Co o tym myślicie - makecash - 11-06-2017 03:10

o jejku... raczej wiekszosc osob po samym wejsciu i zobaczeniu tej strony ja zamknie...
Tragiczna grafika, design. Zmien to
ps. zamkniete po 3 sec Smile


RE: Co o tym myślicie - Vasaki - 11-06-2017 08:07

btw, inwigilator czy tez nie, musisz brac pod uwage ze nie mozna umieszczac czego sie chce na serwisach itp.
a moze inaczej, ty jako wlasciciel nie mozesz akceptowac wrzucania niektorych rzeczy.
Musisz sprawdzac czy uzytkownicy nie dziela sie czasem zdjeciami z cyklu nagie dzieci czy nie spiskuja przeciwko Andrzejkowi i prezesowi Tongue

Tak wiec, nie ma co Big Grin


RE: Co o tym myślicie - dazy19 - 11-06-2017 08:58

No no dobra konkurencja dla FB ^^ jutro bede robil spam doladowaniami i innymi niszami Big Grin

Dobra ale do rzeczy moze pomysl fajny lecz nie ma to przyszlosci za bardzo gdyz nie wprowadzasz nic nowego do tego rodzaju serwisow rownie dobrze kazdy by mogl sie przeniesc z fb na nasza klase badz inna fotke.


RE: Co o tym myślicie - Bravo - 11-06-2017 11:12

Rejestracja i brak SSL to gorzej niż masowe samobójstwo w centrum Miasta Jerk


RE: Co o tym myślicie - tomekj3 - 12-06-2017 13:31

(11-06-2017 08:07)vasaki napisał(a):  btw, inwigilator czy tez nie, musisz brac pod uwage ze nie mozna umieszczac czego sie chce na serwisach itp.
a moze inaczej, ty jako wlasciciel nie mozesz akceptowac wrzucania niektorych rzeczy.
Musisz sprawdzac czy uzytkownicy nie dziela sie czasem zdjeciami z cyklu nagie dzieci czy nie spiskuja przeciwko Andrzejkowi i prezesowi Tongue

Tak wiec, nie ma co Big Grin

Notka prawna. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczane w serwisie. Oczywiście zdjęcia tego typu będa usuwane a konta blokowane

(11-06-2017 11:12)Bravo napisał(a):  Rejestracja i brak SSL to gorzej niż masowe samobójstwo w centrum Miasta Jerk
SSL już jest zakupiony, skończę stronę to zainstaluje. Rejestracja jest niezbędna, ale i tak jest wymagane minimum danych. Adres e-mail służy tylko do wysłania specjalnego kodu.


RE: Co o tym myślicie - michal2612 - 12-06-2017 23:22

Brak inwigilacji, a już przy rejestracji, wiadomo kto się rejestruje z imienia i nazwiska oraz daty urodzenia xd


RE: Co o tym myślicie - tomekj3 - 13-06-2017 19:21

(12-06-2017 23:22)michal2612 napisał(a):  Brak inwigilacji, a już przy rejestracji, wiadomo kto się rejestruje z imienia i nazwiska oraz daty urodzenia xd

No ale jest bardzo dużo osób o tym samym imieniu i nazwisku


RE: Co o tym myślicie - imanust - 19-06-2017 10:04

Ciekaw jestem co się stanie z bezpieczeństwem danych jeżeli bagiety zapukają do właściciela.
PS: Nawet w GIODO nie istnieje to coś :-)