Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gothic II Dzieje Khorinis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Gothic II Dzieje Khorinis (/Temat-Gothic-II-Dzieje-Khorinis-148157)

Strony: 1 2


RE: Gothic II Dzieje Khorinis - buciu52 - 20-02-2019 07:09

Co do Gothica to w najbliższym czasie pojawi się kozacki projekt Gothic: Sequel. Polecam oblukać sprawę Big Grin


RE: Gothic II Dzieje Khorinis - kszakson - 01-06-2019 11:08

Odświeżam
Na jakim etapie stoją prace nad projektem?


RE: Gothic II Dzieje Khorinis - MrocznyKILL - 31-01-2023 18:20

Złota łopata aleeee Wink w sumie to mocno ciekawi mnie wasze zdanie czy po sukcesie Kronik, Dzieje o ile powstaną mają szansę co najmniej dorównać Kronikom?


RE: Gothic II Dzieje Khorinis - matek697 - 23-02-2023 00:51

(31-01-2023 18:20)MrocznyKILL napisał(a):  Złota łopata aleeee Wink w sumie to mocno ciekawi mnie wasze zdanie czy po sukcesie Kronik, Dzieje o ile powstaną mają szansę co najmniej dorównać Kronikom?

Ja jestem tak wybredny, że czekałem na Dzieje Khorinis najpierw i jeszcze nie ruszyłem nawet Kronik Myrtany, bo czekam na Dzieje Lol


RE: Gothic II Dzieje Khorinis - xdax1 - 23-02-2023 18:16

Poprzeczka jest bardzo mocno zawyżona, ale kto wie.
Przeszedłem całe Kroniki Myrtany (150h) i moim zdaniem to nawet przewyższa oryginał pod wieloma względami a przede wszystkim nowymi funkcjami.