Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl (/Temat-Jak-zrobic-przekierowanie-po-swoj-plik-przez-ftp-w-linux-pl-148143)

Strony: 1 2


Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - helix - 09-06-2017 15:37

Jak zrobić w hostingu i w swojej domenie żeby plik którego mam na tym hostingu i domenie swojej było przekierowanie po ten plik przez sub-sms i jaki najlepiej sub-sms


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - milosz998 - 09-06-2017 15:58

Próbowałem to wrzucić do translatora, ale nie wykrywa mi żadnego języka xD Weź to po polsku napisz.


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - twardy - 09-06-2017 16:01

[Obrazek: comment_OFz3pqO2l9OwpfFDL1S3438DwEELDPE0.jpg]

Jeszcze raz i po polsku.


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - adamcio99922 - 09-06-2017 16:11

Trolle znalazły trolla do strollowania, generalnie trollowa zabawa na trollu Jerk2


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - rachman - 09-06-2017 19:09

Cytat:Próbowałem to wrzucić do translatora, ale nie wykrywa mi żadnego języka xD Weź to po polsku napisz.
beka na base64decode.org też nie dało rady Wink

Nie wiem do końca o co biega ale jak chodzi o przekierowania to tu coś znajdziesz i przerobisz na to co chcesz... cokolwiek by to nie miało być:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przekierowanie_URL


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - helix - 10-06-2017 13:53

Chodzi o przekierowanie no mój serwer,hosting linux.pl plik który mam na ftp ze stron sub-sms.


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - maniek250 - 10-06-2017 13:58

A ten dalej w swoim języku gada Big Grin


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - helix - 10-06-2017 14:41

Wykasowałem to


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - rachman - 10-06-2017 14:45

Weź pozamazuj te loginy w screenach i ścieżki bo ktoś Ci narobi kupy na hostingu Wink

Nie wiem czy kumam ale masz stronę landingową, woła ona nr telefonu a Ty chcesz by po odblokowaniu ktoś mógł sobie ściągnąć plik z Twojego hostingu na linux?


RE: Jak zrobić przekierowanie po swój plik przez ftp w linux.pl - maniek250 - 10-06-2017 15:54

Robisz tak:
1. Wrzucasz plik na hosting
2. masz url do pliku np. http://twoja-domena.pl/nazwa-pliku.rar
3. na eforsie masz przekierowanie na dany url po aktywacji
4. wklejasz tam swój adres i gotowe