Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! (/Temat-Dziwny-problem-z-weryfikacja-zdjeciowa-na-FB-148122)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 13-06-2017 13:20

bo de facto to chyba jedyna rzecz która by kojarzyła komputer z tym FB. Skoro czyści się ciastka lub w trybie incognito siedzi. To niemam pojęcia co to innego mogło by być.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Apps - 13-06-2017 14:20

Adresu MAC nikt ni odczyta z Twoje kompa chyba, że masz dziurawego jak ser :-)
Jest dużo sposobów na identyfikację czy Twoje konto to fejk czy nie, podstawa to zachowanie na koncie. Nikt nie zakłada konta, wrzuca zdjęcia, ustawia danych i szuka grup już pierwszego dnia :-) To tak tylko z własnych obserwacji.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 13-06-2017 16:13

tak tylko ze ja nie mogę nawet dojść do momentu szukania grup :Xpokerface


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - hubert2002 - 13-06-2017 19:53

(12-06-2017 22:23)damianus627 napisał(a):  Ja wczoraj założyłem konto i dzisiaj już mam na nim 1000 znajomych bez żadnego problemu. Nawet telefonicznej weryfikacji nie miałem.

Jak ty tak szybko tyle znajomych bez bana masz?


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - damianus627 - 13-06-2017 20:51

Lata doświadczenia bym powiedział. Niektórzy tak prymitywnie robią te fake konta, że wyłapać to można z daleka i algorytmy facebooka też bez problemu wyłapują. Na nie jednym profilu wystarczy wyszukać zdjęcie profilowe i pokaże się cała lista stron, gdzie to zdjęcie było już używane pod różnymi imionami i nazwiskami. Dodatkowo kopiowanie zdjęć z instagrama też nic nie daje bez pewnej obróbki graficznej, bo jak wiadomo Facebook = Instagram i to też jest wyłapywane dość szybko.
I z własnych obserwacji nie polecam zakładania kont na Windowsie i Androidzie.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - hubert2002 - 13-06-2017 23:03

(13-06-2017 20:51)damianus627 napisał(a):  Lata doświadczenia bym powiedział. Niektórzy tak prymitywnie robią te fake konta, że wyłapać to można z daleka i algorytmy facebooka też bez problemu wyłapują. Na nie jednym profilu wystarczy wyszukać zdjęcie profilowe i pokaże się cała lista stron, gdzie to zdjęcie było już używane pod różnymi imionami i nazwiskami. Dodatkowo kopiowanie zdjęć z instagrama też nic nie daje bez pewnej obróbki graficznej, bo jak wiadomo Facebook = Instagram i to też jest wyłapywane dość szybko.
I z własnych obserwacji nie polecam zakładania kont na Windowsie i Androidzie.

Ale skąd ty bierzesz tyle tych znajomych z grup?


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - toms - 13-06-2017 23:31

Ładna, chętna na nowe znajomości dziewczyna Wink


Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - damianus627 - 14-06-2017 01:56

(13-06-2017 23:03)hubert2002 napisał(a):  Ale skąd ty bierzesz tyle tych znajomych z grup?
Nie trzeba z grup. Zapraszasz kogokolwiek i później jedziesz jego znajomych i "osoby które możesz znać". Najszybciej i najlepiej akceptują z zakładki "osoby które możesz znać", ale tam trzeba uważać bo jest dużo fejków (chyba że jest dla ciebie najważniejsza liczba znajomych to można i takich).
Tutaj najgłupsze fejk konto jakie wyłapałem ostatnio. Ciekawe do czego je ktoś ma zamiar wykorzystać. Xpokerface
[Obrazek: 3ea71e2b6fb45f9db0e83c1ee156c0af.png]


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - hubert2002 - 14-06-2017 07:50

(14-06-2017 01:56)damianus627 napisał(a):  
(13-06-2017 23:03)hubert2002 napisał(a):  Ale skąd ty bierzesz tyle tych znajomych z grup?
Nie trzeba z grup. Zapraszasz kogokolwiek i później jedziesz jego znajomych i "osoby które możesz znać". Najszybciej i najlepiej akceptują z zakładki "osoby które możesz znać", ale tam trzeba uważać bo jest dużo fejków (chyba że jest dla ciebie najważniejsza liczba znajomych to można i takich).
Tutaj najgłupsze fejk konto jakie wyłapałem ostatnio. Ciekawe do czego je ktoś ma zamiar wykorzystać. Xpokerface
[Obrazek: 3ea71e2b6fb45f9db0e83c1ee156c0af.png]

A co robić żeby za szybko bana nie dostać?


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 14-06-2017 11:37

Jerk Bronisław Walikoń cóż za geniusz zbrodni. Rolleyes

No dobra a wracając do tematu. Jakieś pomysły jak to cholerstwo obejść?.