Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci (/Temat-Dziennik-dodatkowych-zarobkow-w-sieci-148101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Pablo1878 - 28-06-2017 22:39

(28-06-2017 22:32)ItanCash napisał(a):  To takie ukryte talenty mamy na forum, z tego co widzę. Lol

I takie talenty są moimi poleconymi. Big Grin Trzeba sobie cały wysiłek zminimalizować do minimum a przy okazji zarobić. Nie tak dawno w ciągu 10 minut nabiłem 25 złote na innym serwisie wchodząc tylko w konta z Nivei, które wcześniej wykorzystałem na mypay. Gdybym wiedział, że kasa zostanie mi wypłacona to pewnie teraz siedziałbym nad morzem. Big Grin

Na mypay też się zdarzają takie kwiatki, że wchodzisz nic nie robisz i zalicza. Big Grin


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 28-06-2017 23:05

Jeszcze gdyby realizacje były 2 razy w tygodniu, to miód taki serwis. Big Grin


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 29-06-2017 07:49

Ładny poranek, lecz pojawiło się dziwne zaskoczenie, że w nocy nie odbyło się zliczanie akcji. Cieszy mnie fakt, że w ciągu dnia zliczało akcje Nivea, chociaż jeszcze czekam na pozostałe zliczenia.

[Obrazek: LldR9j2.png]

Do ostatniego bonusu już blisko, więc do 5 lipca zapewne uda mi się go odebrać. Z lepszych wieści, o tyle dobrze, że dziennik nie będzie przerywany w miesiącu lipiec.

Aktualny zarobek: 730 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - wsite - 29-06-2017 10:16

Ostatnio coś aktywnie użytkownicy zarabiam.com cisną w MyPay. Ciekawe czy serwis da radę i nie wprowadzi jakiś ograniczeń.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 29-06-2017 13:25

(29-06-2017 10:16)wsite napisał(a):  Ostatnio coś aktywnie użytkownicy zarabiam.com cisną w MyPay. Ciekawe czy serwis da radę i nie wprowadzi jakiś ograniczeń.

Dla serwisu to nawet lepiej, ponieważ dostają większy profit, co pozytywnie wpływa na nowe kampanie i zainteresowanie potencjalnych reklamodawców. Lol


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - wsite - 29-06-2017 21:59

NO tak tylko, że kampanie mogą się szybko kończyć.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - radek0389 - 29-06-2017 22:08

(29-06-2017 13:25)ItanCash napisał(a):  Dla serwisu to nawet lepiej, ponieważ dostają większy profit, co pozytywnie wpływa na nowe kampanie i zainteresowanie potencjalnych reklamodawców. Lol
Lepiej aby obecni i potencjalni reklamodawcy nigdy nie dowiedzieli się o istnieniu mypaySmile.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 30-06-2017 10:07

Kolejny bardzo udany poranek, przed północą zliczyło ponad 500 akcji, a także odebrałem bonus z samego rana. W efekcie przebiłem pułap 800 PLN. Huh
Czas zabierać się za jeszcze efektywniejsze kilkanie.

[Obrazek: IiSH5zf.png]

[Obrazek: ALWPeGM.png]

Aktualny zarobek: 836.39 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - wsite - 30-06-2017 10:25

Ile czasu Ci to zajęło?


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - GavlosQ - 30-06-2017 10:28

4 dzień klikania mp3, 95% jakości i nadal nie ma innych akcji, coś nie tak ? Big Grin