Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci (/Temat-Dziennik-dodatkowych-zarobkow-w-sieci-148101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 17:05

(23-06-2017 17:01)mlodszy.htw napisał(a):  Jaka bitwa na posty. Lol Więc w takim razie też muszę nauczyć się czytać. Lol
ItanCash, może i nie ma tam "DO" ale nie oznacza to, że źle sformułowane jest to zdanie, które wprowadza w błąd.

Ja dobrze o tym wiem, i jest już to zmienione, ale mam ubaw z tego perfidnego użytkownika, który nie wiem co próbuje udowodnić.

Dobra, trochę te posty odskoczyły mi od dziennika i go zaśmieciły, więc lipa. Ale jedziemy dalej, karuzela się kręci (śmiechu też) więc nie ma co stopować, przez awanturnika. Dzisiaj jakiś dobry dzień, bo akcje zlicza dość szybko i do tego czasu wpadło dodatkowe 8 złotych. Teraz tylko czekać, aż zliczą pozostałe akcje. Lol

[Obrazek: tPrwbSS.png]

Aktualny zarobek: 476.50 zł / 500 zł


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mlodszy.htw - 23-06-2017 17:09

Ale, żeś nawalił tych akcji, no ładnie, ładnie. Big Grin Można wiedzieć ile poświęciłeś na to czasu? Smile


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 17:11

Od 15 zacząłem sobie klikać, wliczając jeszcze trochę czasu na pisanie postów i czytanie odpowiedzi, to pewnie bym w 2h się zmieścił.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 24-06-2017 11:35

Po wczoraj trochę mnie poniosło z akcjami i dobiłem 1k. Dzisiaj chciałem dobić podobnie, lecz przy +600 3/4 akcji już z limitem.
Mógłbym rzec: "Ograniczenia i limity nie interesują mnie, lecz myPay blokuje mnie". Dzisiaj Sobota, więc obstawiam, że akcje za wczorajszy dzień i dzisiejszy zliczy w komplecie jutro. Sporadycznie niektóre akcje zliczyło, więc tam kilka PLN wpadło lecz czekam na kumulacje Lol Jeżeli wejdzie ponad 60 PLN + bonus 40 PLN osiągnę pułap 600 złotych. Nic tylko czekać do jutra i dalej szaleć.

[Obrazek: JOZFkIx.png]

Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą i zarobkiem w serwisie myPay, zapraszam do kontaktu. Codziennie wprowadzam nowe osoby do systemu, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w wykonywaniu akcji.

Aktualny zarobek: 488.34 zł / 600 zł


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - pekulski104 - 24-06-2017 11:41

Ładnie ładnie Big Grin gratkiCool ja to 300 nabiłem wczoraj tylko :/ komp troche słaby i przymula i jakby mi sie szybciej ten mój router restartował ehh .TongueTongue


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - zibov - 24-06-2017 19:04

Kurde 1k akcji? Jak lol ja w 2h robię max 100 ...jak wy to robicie każda akcja otwierana w nowej karcie i równoczesne??


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Pablo1878 - 24-06-2017 19:06

(24-06-2017 19:04)zibov napisał(a):  Kurde 1k akcji? Jak lol ja w 2h robię max 100 ...jak wy to robicie każda akcja otwierana w nowej karcie i równoczesne??

Tak. Równocześnie otwierasz XX kart i klikasz akcje jedna po drugiej. Wink


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - zibov - 24-06-2017 19:10

A ja na piwie czekałem 30 sec i dopiero następna.... teraz będą akcje zapier..ac rozumiem że na fonie też tak można?


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 24-06-2017 20:26

Niektóre osoby z mojego programu podczas jazdy, oczywiście jako pasażer klikają sobie mobilnie akcje. Niektórzy nawet 30 złotych na tydzień, chociaż to mały profit w porównaniu do komputera stacjonarnego/laptopa.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 25-06-2017 10:23

Niedziela, piękny dzień do zarabiania. W nocy wpadła kumulacja zliczenia akcji i odebrałem bonus 40 PLN. W efekcie do aktualnego zarobku wpadło ponad 100 PLN Lol Prawie osiągnąłem cel 600 złotych, a pozostał jeszcze tydzień do lipca, zatem zwiększam cel do 700 PLN. Dobijam 1400 akcji do bonusu i mogę spokojnie wyjeżdżać na miesiąc, zatem dziennik będzie przez pewien czas uzupełniany sporadycznie. W sierpniu rozpocznę z 200% zapałem do zarobku Huh

[Obrazek: jwpOhAi.png]

[Obrazek: saszqx3.png]

Aktualny zarobek: 589.82 zł / 700 zł