Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci (/Temat-Dziennik-dodatkowych-zarobkow-w-sieci-148101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 15:55

Edytowałem layout i wprowadziłem komunikat informujący. Nie chcę zaśmiecać dziennika, zbędnymi postami więc myślę, że satysfakcjonuje was ta zmiana.
Pozdrawiam.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mikuss - 23-06-2017 16:13

(07-06-2017 18:10)ItanCash napisał(a):  
UWAGA!
Po dyskusji przeprowadzonej w dniu 23.06.2017 r. informuję, iż zarabiając w systemie myPay powinieneś rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z dochodu nie przekraczającego 3.091 zł.

Po 1 Kolor czerwony TYLKO DLA ADMINISTRACJI
Po 2 dalej kłamstwo piszesz ..... Rozliczasz się nawet z zarobionego 1 GR, ukrywanie dochodu tzn nie rozliczanie się = kara a w przypadku jak popis szuka kasy to takie jelonki dawcy kasy na kary dla nich to tylko młyn na wodę.
Nie Płacisz podatku jeśli twoja zarobiona kwota nie przekracza kwoty wolnej od podatku, ale rozliczasz się w pit z wszystko co zarobiłeś w danym roku kalendarzowym, jeśli twoja kwota zarobiona przekracza kwotę wolną od podatku to oczywista oczywistość, że płacisz podatek


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 16:39

Naucz się czytać mikuss.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mikuss - 23-06-2017 16:42

(23-06-2017 16:39)ItanCash napisał(a):  Naucz się czytać mikuss.

beka Padłem ....
Ty naucz się pisać bo z tego co zacytowane wynika że rozliczasz się do kwoty 3.... i tak dalej powyżej już nie - tylko to wynika z twojego cytowanego wpisu.
Prawidłowo brzmiący wpis wyglądałby tak np : rozliczasz KAŻDĄ ZAROBIONĄ KWOTĘ
Tylko tyle i aż tyle


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 16:46

Powtórzę ostatni raz, naucz się czytać. Poza tym nie mam obowiązku informować nikogo, o obowiązujących zasadach rozliczania podatkowego.
Zatem zabieraj łopatkę do innej piaskownicy, bo z tym CAPS'em możesz wyjeżdżać do ... i tu się domyśl.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - radmatuszewski - 23-06-2017 16:49

Każesz mu się nauczyć pisać, a to ty masz błąd w opisie (przynajmniej tym cytowanym przez niego). Wyraźnie widać, że napisałeś, że trzeba się rozliczać DO kwoty a nie z każdej kwoty.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 16:52

(23-06-2017 16:49)radmatuszewski napisał(a):  Każesz mu się nauczyć pisać, a to ty masz błąd w opisie (przynajmniej tym cytowanym przez niego). Wyraźnie widać, że napisałeś, że trzeba się rozliczać DO kwoty a nie z każdej kwoty.

Wskaż mi w którym miejscu jest napisane "DO". Jeżeli widnieje taki napis, chętnie go zmienimy na prawidłowy.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mikuss - 23-06-2017 16:53

(23-06-2017 16:46)ItanCash napisał(a):  Powtórzę ostatni raz, naucz się czytać. Poza tym nie mam obowiązku informować nikogo, o obowiązujących zasadach rozliczania podatkowego.
Zatem zabieraj łopatkę do innej piaskownicy, bo z tym CAPS'em możesz wyjeżdżać do ... i tu się domyśl.

Po to jest forum by pisać, nie pasuje to wyjazd i nie podskakuj z tym drewnianym mieczykiem bo ci nie wychodzi, idź kolegów postraszyć może któryś ucieknie ...
Wprowadzasz w błąd i widząc takie banialuki normalny człowiek reaguje na te kłamstwa.
Tak nie masz nikogo obowiązku informować ale jak już coś zamieszczasz KŁAMSTWA TAKIE jak np to :

(07-06-2017 18:10)ItanCash napisał(a):  
UWAGA!
Po dyskusji przeprowadzonej w dniu 23.06.2017 r. informuję, iż zarabiając w systemie myPay powinieneś rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z dochodu nie przekraczającego 3.091 zł.


To już pisz w temacie tak jak ma się z prawdą, a prawda jest taka ŻE ROZLICZASZ SIĘ Z KAŻDEJ KWOTY i pisać sobie będę tak jak mi pasuje jak będę miał ochotę to będzie to i z CAPSEM


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 16:55

Ahh.. typowa cebula... szkoda słów. Ale chętnie jeszcze wysłucham tej fantastycznej opowieści.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mlodszy.htw - 23-06-2017 17:01

Jaka bitwa na posty. Lol Więc w takim razie też muszę nauczyć się czytać. Lol
ItanCash, może i nie ma tam "DO" ale nie oznacza to, że źle sformułowane jest to zdanie, które wprowadza w błąd.