Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci (/Temat-Dziennik-dodatkowych-zarobkow-w-sieci-148101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 22-06-2017 10:50

Kolejne akcje wpadają, czyli biznes się kręci.. Do wyjazdu co raz mniej czasu, ale jestem optymistycznie nastawiony ponieważ pozostało 80 PLN do progu 500 złotych. Dzisiaj wpadły kolejne akcje, a przy aktywniejszym klikaniu przez 2-3 dni odbiorę bonus 40 złotych, za 1000 akcji. ^_^ Od rana wprowadzam nowe osoby do systemu, czyli jest już nas co raz więcej. Zapraszam wszystkich do aktywnego zarobku w serwisie myPay.

http://www.myearn.com/?ref=312719&subid=

Aktualny zarobek: 423.67 zł / 500 zł


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Pablo1878 - 23-06-2017 14:30

[Obrazek: 87451872413339874812.png]

"Wypłacaj zarobioną kwotę już od 7.50 PLN bez żadnej potrzeby odprowadzania podatków lub dodatkowy opłat zarobkowych"

Czyli wmawiasz ludziom, że nie muszą się rozliczać z US? Smile


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Jachuchu - 23-06-2017 15:01

Z urzędem skarbowym musisz się rozliczyć jeśli przekroczysz w ciągu roku kwotę wolną od podatku (3.091 zł). W tym temacie jest wiele rzeczy, z którymi się nie zgadzam, ponieważ są to troszkę głupoty, które pozwalają złapać więcej refów.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Pablo1878 - 23-06-2017 15:02

(23-06-2017 15:01)Jachuchu napisał(a):  Z urzędem skarbowym musisz się rozliczyć jeśli przekroczysz w ciągu roku kwotę wolną od podatku (3.091 zł). W tym temacie jest wiele rzeczy, z którymi się nie zgadzam, ponieważ są to troszkę głupoty, które pozwalają złapać więcej refów.

Z urzędem skarbowym musisz się rozliczyć nawet jeśli zarobisz 1 złotówkę. Wink


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Jachuchu - 23-06-2017 15:10

Dla sprostowanie cytat z tego forum użytkownika Killer:

Cytat:Na koniec uprzedzę kilka Waszych pytań :

Rozliczać się należy z KAŻDEJ ZAROBIONEJ ZŁOTÓWKI, TAK KAŻDEJ.

Zapewne słyszeliście coś o kwocie wolnej od podatku tj ok. 3092 zł.

Tak jest to kwota wolna od podatku, oznacza to że nie musimy od niej płacić podatku, jednak powinniśmy się rozliczyć i na koniec roku podatkowego zostanie on nam zwrócony (mam nadzieję że nie zamotałem i rozumiecieSmile ).



RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 15:31

Moja oferta jest skierowana dla osób, które się uczą lub studiują.

Wracając do dziennika. Dzisiaj wpadły kolejne akcje, z czego oczywiście jestem zadowolony. Myślę, że w niedzielę przekroczę próg 500 złotych i może zamknę miesiąc z wynikiem +600 "kolejny raz" . Dzisiaj do grupy dołączyło kilka osób, więc niebawem zaczną zarabiać już konkretniej w serwisie myPay.

Aktualny zarobek: 468.33 zł / 500 zł


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mikuss - 23-06-2017 15:39

Nie ma to jak 2 Januszy byzesu ....
Itan czy przekroczysz kwotę czy nie to pit składasz i nie p.erdol farmazonów !
Jeśli nie przekraczasz kwoty wolnej od podatku to po prostu nie masz do zapłaty podatku ale zarobioną kwotę poniżej wysokości kwoty wolnej od podatku tak czy tak musisz wykazać w pit!
Pamiętaj, że w państwie pisuarowym szukają pieniędzy więc nie rozliczaj się ale będziesz dawcą kasy na pyncet i pozostałe ich pomysły w postaci kary za ukrywanie dochodów Big Grin
Twoje pieniądze, twoja sprawa czy zapłacisz karę czy nie ale jest niestety tak jak pisze wcześniej @[Pablo1878] i ja powyżej


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Pablo1878 - 23-06-2017 15:42

Druga sprawa jest taka, że nie każdy jest dobrze obeznany i widząc "nie masz żadnej potrzeby odprowadzania podatków" może sobie narobić kłopotów. Tak czy siak jest tam błąd bo przy wypłacie na PayPal są pobierane opłaty. Wink


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 23-06-2017 15:43

Nie mam dzisiaj ochoty nawet wdawać się w dyskusje, więc przyznam wam racje i zanotujcie sobie w dzienniczku swój mały sukces forumkowy.
Dziękuje za swoje opinie, uwagi.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Pablo1878 - 23-06-2017 15:47

(23-06-2017 15:43)ItanCash napisał(a):  Nie mam dzisiaj ochoty nawet wdawać się w dyskusje, więc przyznam wam racje i zanotujcie sobie w dzienniczku swój mały sukces forumkowy.
Dziękuje za swoje opinie, uwagi.

To pewnie przez pogodę. Nie atakujemy Cię a chcemy po prostu wyjaśnić nieścisłości bo jako "mentor" możesz komuś narobić kłopotów.