Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci (/Temat-Dziennik-dodatkowych-zarobkow-w-sieci-148101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 07-07-2017 17:48

Kolejny dzień dodatkowego profitu za mną. Niestety wczoraj nie zliczyło akcji tak jak powinno więc dzisiaj przypuszczam kumulacje. Wczoraj rekordowo do mojego zespołu dołączyło 6 osób w ciągu jednego dnia. Oczywiście cieszy mnie bardzo fakt, że chcecie zarabiać razem ze mną. ^_^ Możliwe, że niebawem w poradniku zacznę umieszczać sporadycznie poradniki na temat poszczególnych akcji.

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 113.85 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 09-07-2017 18:01

Wczoraj zrobiłem sobie wolny dzień od klikania i zająłem się sprawami prywatnymi. Dzisiaj wracam z jeszcze większą chęcią do zarobku. Odpisałem na wszystkie PW z dnia wczorajszego, więc jestem na bieżąco z wprowadzaniem nowych osób do serwisu myPay. Oczywiście serdecznie zapraszam każdego do zarobku razem z moimi poleconymi.

Czas zabrać się do roboty. Lol

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 118.56 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 10-07-2017 20:19

Work, work... klik, klik..

Jednak ciężki początek miesiąca w ubogie leady, no ale trzeba wytrwać. Myślę, że do końca tygodnia będzie można już konkretnie zarabiać, więc będzie można osiągać +50PLN dniówkę. Jeżeli ktoś z was należy do moich poleconych, a ma problem z akcjami, proszę śmiało pisać z każdym pytaniem. Odpowiadam na każde pytania i tłumaczę zasady działania wszystkich akcji, po ich wcześniejszym sprawdzeniu.

Ruszamy do aktywnego zarobku! Huh

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 136.01 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - twardy - 10-07-2017 20:23

Nieladnie tak oklamywac swoich przyszlych poleconych...50zl dniowka? Chyba miales na mysli 5zl lol.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 10-07-2017 20:46

(10-07-2017 20:23)twardy napisał(a):  Nieladnie tak oklamywac swoich przyszlych poleconych...50zl dniowka? Chyba miales na mysli 5zl lol.

Jak się nauczysz zarabiać, to wróć do tego dziennika.
[Obrazek: ElzguLz.png]

[Obrazek: IiSH5zf.png]


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - twardy - 10-07-2017 20:53

beka

No ja mam dniowki 60zl+ z czerwca. Zauwazyles, ze mamy lipiec i nie ma tych fajnych akcji za 1zl+?

Tak tylko chcialem, zauwazyc, ze to troche nieladnie oklamywac ludzi.
Pozniej tematy sa pelne ludzi, ktorym naopowiadacie bajek tylko po to zeby sie z refa zapisali.

A prawda jest taka, ze na ten moment jak nie poswiecisz kilku godzin dziennie to nawet 5zl nie wyciagniesz


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 10-07-2017 21:00

(10-07-2017 20:53)twardy napisał(a):  beka

No ja mam dniowki 60zl+ z czerwca. Zauwazyles, ze mamy lipiec i nie ma tych fajnych akcji za 1zl+?

Tak tylko chcialem, zauwazyc, ze to troche nieladnie oklamywac ludzi.
Pozniej tematy sa pelne ludzi, ktorym naopowiadacie bajek tylko po to zeby sie z refa zapisali.

A prawda jest taka, ze na ten moment jak nie poswiecisz kilku godzin dziennie to nawet 5zl nie wyciagniesz

beka beka

To nie ten temat dla pajaców. Poza tym to, że omijacie szerokim łukiem w waszej grupie wykonywanie akcji wg. opisu, tak się kończy. 5 zł to mam z poleconego w ciągu dnia, więc bajki możesz sobie odpalić na telewizorze.
btw. za zniesławienie w temacie, które ciągle mi tu ładujecie będę zgłaszał dzień w dzień, aż w końcu nauczycie się szacunku... Undecided


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - twardy - 10-07-2017 21:05

Zero szacunku do klamcow. Opowiadasz bajki i klamiesz w zywe oczy, zostaniesz wypunktowany.
Jak ci nie pasuje to sobie zalozy bajeczki.txt na pulpicie i tam wpisuj swoje konfabulacje.

Cytat:Aktualny zarobek: 136.01 PLN

Mamy 10 lipca, czyli srednio wychodzi ~14zl dziennie, a ty chcesz robic 50zl dniowki... gdzie akcji ubywa a nie przybywa.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 10-07-2017 21:11

Mało mnie interesuje, czy pobawisz się w cebule tutaj, więc zignoruje te mało wartościowe posty.

Co do dziennika, kolejny post pojawi się jutro w godzinach wieczornych.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 11-07-2017 20:09

Klik, klik.. lecimy dalej... Huh

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 168.32 PLN