Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci (/Temat-Dziennik-dodatkowych-zarobkow-w-sieci-148101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 03-07-2017 20:28

Dzisiejszy profit jeden z najmniejszych jaki miałem. Powodem jest przeprowadzka, która pochłania mi cały dzień i zostaje krótki wieczór na uporządkowanie spraw związanych z myPay. Oczywiście poleceni koordynowani są cały czas, bezpośrednio w ciągu dnia zatem kwestia powiększania grupy jest nadal aktualna. Zapraszam każdego chętnego do udziału w programie myPay, razem z moją grupą poleconych.

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 32.27 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 04-07-2017 11:00

Pojawiło się kilka nowych akcji i dziennik od razu wygląda lepiej. Trochę nisko budżetowe te akcje, ale lepsze takie niż ich brak. Dzisiaj mam czas do południa więc podziałam trochę w kierunku jeszcze lepszego zarobku. Zapraszam chętnych do zarobku w serwisie myPay razem z moją grupą poleconych.

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 44.73 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - twardy - 04-07-2017 11:04

Jakie nowe akcje? Te kliki za 2 i 3 grosze? Lol


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 04-07-2017 11:16

(04-07-2017 11:04)twardy napisał(a):  Jakie nowe akcje? Te kliki za 2 i 3 grosze? Lol

Nie licząc akcji za 0.20, 0.16, 0.14, 0.08, 0.06, to tak... jeszcze to za 2 i 3 grosze. Lol


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 05-07-2017 19:52

Zaczynają pojawiać się nowe akcje, co za tym idzie dostaje więcej PLN. Lol Wczorajszy wieczór udany, sporo akcji zaliczyło. Dzisiaj muszę zrobić powtórkę z rozrywki. Cool

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 58.30 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 06-07-2017 20:13

Kolejny dzień, kolejne akcje. Dzisiaj zostały zrealizowane wypłaty, co oczywiście mnie ucieszyło ponieważ gotówka jest już bezpieczna na koncie. :kappa: Mamy 6 lipca, zatem bonusy zostały zresetowane i można dalej dobijać 1400 akcji. Odpisałem na wszystkie zaległe PW, które dzisiaj otrzymałem. Jeżeli ktoś napisze do mnie PW w ciągu dnia, na 100% odpisze w godzinach 21-24, ponieważ jestem w trakcie remontów domu. Wracając do dziennika, to nawet niezły profit dzisiaj wpadł dzięki czemu 2-krotnie zwiększyła się średnia dziennego zarobku. Oczywiście zostały dodane nowe akcje, więc zabieram się za 3-4 godziny konkretnego kilkania. Standardowo zapraszam każdego do zarobku razem z moimi poleconymi w serwisie myPay.

Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN
Aktualny zarobek: 91.93 PLN


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - mlodszy.htw - 06-07-2017 20:19

Muszę przyznać, że na tych akcjach co są to nawet ładnie Ci idzie. Masz motywację przede wszystkim. Wink Ja niestety gdzieś ją zgubiłem od początku miesiąca, ale czytając Twój dziennik jakoś powoli nabieram chęci do działania. Wink Pozdrawiam i życzę udanych zaliczeń.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 06-07-2017 20:26

(06-07-2017 20:19)mlodszy.htw napisał(a):  Muszę przyznać, że na tych akcjach co są to nawet ładnie Ci idzie. Masz motywację przede wszystkim. Wink Ja niestety gdzieś ją zgubiłem od początku miesiąca, ale czytając Twój dziennik jakoś powoli nabieram chęci do działania. Wink Pozdrawiam i życzę udanych zaliczeń.

Oczywiście dziękuje za miłe słowa, które dodają mi kopa do konkretniejszego wykonywania akcji. Czasami też mam takie dni, że myślę sobie, nie chce mi się. No ale jednak wchodzę na konto bankowe, patrze na ten profit i od razu nabieram chęci. Lol

Również pozdrawiam i życzę udanych zarobków.


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - twardy - 06-07-2017 20:28

A jak jeszcze przyjdzie refleksja, ze siedzielismy 1h i wpadlo moze 5zl to w ogole radosc i az chce sie robic wiecej Lol


RE: Dziennik dodatkowych zarobków w sieci - ItanCash - 06-07-2017 20:33

(06-07-2017 20:28)twardy napisał(a):  A jak jeszcze przyjdzie refleksja, ze siedzielismy 1h i wpadlo moze 5zl to w ogole radosc i az chce sie robic wiecej Lol

To zależy, kto jak kilka. Wyrobisz tzw. "skilla", to wykręcisz więcej. Lol
Ale fakt, czasami zdarzy się to 5 złotych za 1h. No ale każdy pieniądz trzeba szanować.