Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama CPM - co wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Reklama CPM - co wybrać (/Temat-Reklama-CPM-co-wybrac-148093)



Reklama CPM - co wybrać - ZZenu - 07-06-2017 14:37

Witam serdecznie.
Parę dni temu przeglądając forum natknąłem się na AdsModern.
Dodatkowo doczytałem że akceptują oni wejścia z bota typu traffic.
Tak więc zacząłem działać.
Oczywiście nie chciałem być chamski i dziennie starałem się nie robić więcej niż 1500 wejść, mniej więcej dzieląc to na cały dzień.
Po kilku dniach współpracy moje zarobki wynoszą 2 centy za 1000wejść... Łącznie mam zarobione 15 centów. Patrząc na to że min. wypłata to 10$, mało to opłacalne. Nawet nie chce mi się liczyć jak długo musiałbym zbierać na "wypłatę".
Po skontaktowaniu się ze supportem sprawa zwiększenia CPM jest cały czas przekładana. Dziś dostałem informację że wybrano innych reklamodawców i w ciągu 2 dni będziemy mogli rozmawiać o zwiększeniu stawki. Ale tak jak napisałe, jest to kolejne przekładanie...

Teraz pytanie do Was. Ogólnie co o tym myślicie?
Może są inne podobne serwisy o podobnym działaniu i akceptujące ten sposób?
A może jeszcze inne pomysły?

Żeby nie było, nie jestem wymagający,nie oczekuję że w ciągu miesiąca zarobię w ten sposób najniższą krajową. Ale fajnie było by dorobić sobie chociaż te z 10-15$ tygodniowo na swoje małe wydatki Smile

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.


Eddit: Dopiero zauważyłem że zły dział, przepraszam za kłopot. Można przenieść w odpowiedni dział?


Reklama CPM - co wybrać - Hybrid1990 - 11-10-2021 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.