Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozwój i monetyzacja INSTAGRAMA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozwój i monetyzacja INSTAGRAMA (/Temat-Rozwoj-i-monetyzacja-INSTAGRAMA-148092)

Strony: 1 2


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wegen - 08-06-2017 18:23

(08-06-2017 18:21)radek0389 napisał(a):  W tym instazood można podłączyć wiele kont insta i ustawić proxy? Czy działa to bardziej pod pojedyncze kontoSmile?

Można podłączyć kilka i nie trzeba proxy bo to jest strona internetowa i to na ich serwerach się to wszystko robi.
Bot kosztuje 9.99$ na miesiąc bez direct message więc myślę że warto.


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - radek0389 - 08-06-2017 18:26

Hmmm, bo szukam alternatywy do massplanner i tak mnie zaciekawił ten. Tylko jak wszystko odbywa się na ich serwerach, to ciekawe jak wygląda połączenie, bo tak masowo z jednego IP to massban.


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wegen - 08-06-2017 19:15

Podaje się login i hasło do konta i działa, nie zagłębiałem się w to bo promuje tylko jedno konto Big Grin


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wegen - 09-06-2017 20:46

Dzień #3
Dziś byłem w szkole więc nie miałem tyle czasu co wczoraj ale coś tam porobiłem. Dodałem nowy filmik na kanał ale niestety brak wyświetleń facepalm
Natomiast na instagramie duża poprawa, dodałem 3 zdjęcia, instazood robi swoje ale to ostatni dzień free triala i chyba go przedłużę o miesiąc (9.99$).
Trochę o instazood
Kilka osób pytało mnie o tego bota. Szczerze mogę go polecić jak ktoś nie chce wydawać dużych pieniędzy na np. "followaddera" który aktualnie jest najlepszym botem na rynku ale kosztuje 60$.
W instazood mamy :
- Followowanie po tagach ( osoby które wstawiają zdjęcia z danym tagiem albo osoby które dane tagi likują.
- Likowanie i komentowanie ludziom postów
- Ustawianie limitów ile like, comm, follow na godzinę i dziennie
- Funkcja night-mode czyli 4-5 godzin w nocy bot nic nie robi aby symulować sen
- Funkcja unfollow, dodatkowo możemy ustawić przy jakim progu ma samemu dawać unfollow, jest jeszcze schedule czyli w jakich godzinach
- Postowanie jak i schedule posts czyli można zrobić kilka postów a bot sam je opublikuje w godzinach które chcemy. ( i tu uwaga najlepiej żeby co 3 godziny wchodził post, i nie postować po 22 )

To w sumie główne cechy tego bota jeśli ktoś jest zainteresowany to tutaj wrzucam refa.
Aktualny stan:
YT - Bez zmian, dodałem tylko jeden filmik ale na razie skupię się w pełni na IG
Insta - Na ten moment : 460 follow / po około 15-40 like pod zdjęciami / 10 zdjęć / na razie i tak wolno to robię żeby bana nie wyłapać beka


Jeszcze trochę i będę mógł się podłączyć pod indaHash co wzmocni jeszcze bardziej moją motywację.
A i jeszcze pozdrowienia dla patrolpxd i furmanfurman (zobaczymy kto wygra wyzwanie :rolleyesSmile





RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - patrolpxd - 09-06-2017 21:01

No jak to kto? facepalm Głupie masz te pytania Ja jutro wrzucam podsumowanie dziś więc zapraszam do Siebie Wink No i powodzenia

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - furmanfurman - 09-06-2017 21:49

Hehe powodzonka, ja zaraz się biorę do pisania Big Grin


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wegen - 10-06-2017 18:29

Dzień #4
Dziś się nie rozpiszę za bardzo. Po pierwsze, wykupiłem instazood na miesiąc doszło mi kilka follow, zrobiłem schedule postów na cały jutrzejszy dzień.
Posty wstawiam o 7/10/13/16/19/21 i o różnych minutach ale to totalnie randomowo. Takie godziny są najlepsze, żeby powiększyć grono odbiorców.
Zmieniłem trochę hashtagi, które likuje i zobaczymy jak to będzie. Posty jakie wrzucam to jedzenie. Ważne żeby wrzucane zdjęcia były co najmniej w 1080P.
Aktualny Stan:
YT - Całkowicie bez zmian, na razie porzucam i skupiam się w 100% na instagramie
INSTA - Tu coraz lepiej - 495 follow / średnia like pod zdjęciami : 51 / 13 zdjęć / zwiększyłem o 5 limity like i follow na godzinę Big Grin


Znalazłem fajną stronę do sprawdzania statystyk na insta : klik

Nutka na dziś :





RE: Rozwój i monetyzacja INSTAGRAMA - Wegen - 11-06-2017 21:04

Dzień #5

Dziś nic wielkiego się nie wydarzyło, po prostu ciągły rozwój.
Aktualny stan:

INSTA - 557 Follow / średnia like troszkę większa / dodałem schedule posty na cały następny dzień
Nuta na dziś: